Aby swobodnie przeglądać stronę robimyprezenty.pl musisz być pełnoletni.

Czy masz ukończone 18 lat?

Nie mam Tak, mam
prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna

Paczki świąteczne – w Szczecinie firmy doceniają pracowników


Jesteście Państwo właścicielami przedsiębiorstwa i organizujecie wigilię, imprezę firmową? Chcielibyście obdarować pracowników, kontrahentów, klientów lub gości? Pragniecie, by prezent był odświętny, efektowny i w klimacie świątecznym? Zastanawialiście się co można spakować w kosze bożonarodzeniowe? W Szczecinie nie musicie się już martwić organizowaniem paczek na własną rękę.

Jesteśmy firmą „Robimy Prezenty” i naszykujemy dla Was najładniejsze, najsmaczniejsze i wyjątkowo aromatyczne zestawy prezentowe na święta Bożego Narodzenia. Czy w Szczecinie czy w Kołobrzegu lub Świnoujściu – lepszych Państwo nie znajdziecie.

Zestawy świąteczne bożonarodzeniowe – Szczecin wybiera najlepsze

Mamy kilkadziesiąt gotowych pakietów. Niezależnie od kwoty, którą Państwo przeznaczą, wszystkie mają cechę wspólną – są po brzeg wypełnione starannie dobranymi łakociami.

50, do 100 czy ponad 100 złotych na osobę? W każdej kategorii znajdziecie prawdziwe perełki i pyszności „grzechu warte”.
 
Jeśli chcecie, możecie zmieniać zawartość tak, aby stworzyć paczkę idealną. A może wymienić opakowanie? Do wyboru mamy doskonałej jakości papierowe torebki, filcowe torby, kartonowe pudełka czy drewniane skrzynki. Duże i małe. Prostokątne i okrągłe. Wszystkie przewiązane gustowną tasiemką, ozdabiane (jeśli jest taka ochota) drewnianą choinką. W środku miękkie wiórki i ozdobne szyszki.

Na opakowaniu możemy umieścić Państwa logo lub życzenia. Wolicie skromniejsze zawieszki? Zaprojektujemy je specjalnie dla Was!

Kosze na Boże Narodzenie. W Szczecinie personalizacja jest mile widziana

A może macie Państwo ochotę samodzielnie i od A do Z skomponować swoje paczki świąteczne? Szczecińskie firmy coraz częściej wybierają taką usługę. Zyskujecie wtedy pewność, że wszystko jest jak chcieliście i satysfakcję z autorskiego zestawu.

Jeśli jednak brakuje Wam czasu, możemy polecić którąś z gotowych kompozycji na kosze świąteczne. W Szczecinie drugich takich nie znajdziecie.

Do 50 zł:

  • Słodkie Przysmaki: herbata owocowa premium „Wesołych Świąt”, ciastka korzenne, konfitura z wiśni, orzeszki w karmelu.
  •  Z Tradycją: syrop wiśniowy, kawa „Kongo”, ręcznie robiona czekolada z orzechami, piernik świąteczny, orzechy w karmelu.

Do 100 zł:

  • Od Świętego Mikołaja: syrop wiśniowy, herbata owocowa „Wesołych Świąt”, świąteczna puszka z ciastkami maślanymi, trufle czekoladowe, żurawina w czekoladzie, mieszanka pralin w białej czekoladzie, świąteczny piernik.
  • Wigilijny Wieczór: syrop wiśniowy, czekolada ręcznie robiona z porzeczką i żurawiną, trufle czekoladowe, migdały prażone w kakao, kawa „Ground Coffee”, piernikowe gwiazdki, paluszki z gorzkiej czekolady.

Powyżej 100 zł:

  • Zimowe Przysmaki: wiśniowy syrop, mieszanka pralin w białej czekoladzie, kawa „Ground Coffee”, listki czekoladowe, „Ferrero Rocher”, ziarna kawy w czekoladzie, migdały w posypce, orzeszki w karmelu.

I jak? Poczuli Państwo zapach i aromat czekolady, orzechów, kawy? Tak mogą pachnieć święta u Was i waszych obdarowanych. Czyż nie brzmi to pięknie?


Kosze świąteczne Poznań

Kosze świąteczne Warszawa

Kosze świąteczne Wrocław

Kosze świąteczne Kraków

Kosze świąteczne Zielona Góra

Kosze świąteczne Gdańsk

Kosze świąteczne Łódź

Kosze świąteczne Katowice

Kosze świąteczne Lublin

Kosze świąteczne Szczecin