Aby swobodnie przeglądać stronę robimyprezenty.pl musisz być pełnoletni.

Czy masz ukończone 18 lat?

Nie mam Tak, mam
prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna

Najlepsze zestawy świąteczne bożonarodzeniowe w Lublinie? Te od „Robimy Prezenty”

Puk, puk... Słyszycie Państwo? To jesień stoi u drzwi. Ani się obejrzycie, a przyjdzie zima. Grudzień jest bliżej niż się wydaje, a wraz z nim najpiękniejsze święta w roku.

Pamiętacie nerwowe szukanie prezentów dla pracowników rok temu? To jak zrezygnowani „machnęliście ręką” na swoje wymagania, zgadzając się na znacznie słabsze produkty?
Jak zbyt późno przypomnieliście sobie o tym, że wciąż nie przyszykowaliście koszy świątecznych, a w Lublinie ciężko już cokolwiek znaleźć? Nie??! W takim razie należycie Państwo do grupy rozsądnych, którzy lubią wszystko zaplanować zawczasu.

Kosze na Boże Narodzenie. Lublin docenia estetykę

Niewiele znamy osób, które nie czekają na święta. Jeszcze mniej tych, które nie lubią dostawać czy też wręczać prezentów.
Nie zawsze muszą to być rzeczy kosztowne. Bardziej chodzi o ten miły gest. Pamięć. Tak właśnie poczują się Państwa pracownicy, kontrahenci czy też klienci – zauważeni i docenieni. Nie potrzeba wiele. Wystarczy drobna paczka świąteczna, aby w Lublinie uśmiech zagościł na wielu twarzach.   

To Wam proponujemy - gustownie opakowane szczęście. Radość ukrytą w czekoladzie, orzechach, miodach. Zapachy, aromaty, ozdoby, które idealnie wpasują się w klimat świąt.

Każdy z naszych koszy bożonarodzeniowych, spełnia trzy podstawowe założenia: jest wykwintny, gustowny i bardzo smaczny.  Produkty w nich zawarte są wyselekcjonowane wyjątkowo starannie. Wszystko ze sobą idealnie współgra. Zresztą sami Państwo oceńcie, zaglądając na naszą stronę.

Zestawy prezentowe na święta Bożego Narodzenia. Dla Lublina możemy je dowolnie spersonalizować

Posiadamy trzy kategorie cenowe: do 50 oraz do i powyżej 100 złotych. To gotowe zestawy, przy których możemy jednakże dokonać dla Państwa dowolnych modyfikacji – coś dodać, coś zabrać, a nawet zmienić opakowanie (oraz uczynić je unikalnym, drukując wasze logo).

Tektura, filc, drewno, papier. Małe i duże. W formie torebki, skrzynki, pudełka z okienkiem, kartonika. Co tylko sobie Państwo zażyczycie na opakowanie, to mamy. Do tego ładna wstążka, kokarda, wypełnienie z miękkich trocin, a nawet ozdobne szyszki.

Potrzebujecie Państwo spersonalizować świąteczne kosze dla firmy w Lublinie? Możemy nadrukować lub nakleić wasze logo albo życzenia. Wolicie drobną zawieszkę? Indywidualnie ją dla Państwa zaprojektujemy.

Pozwólcie, że powiemy Wam o kilku przykładowych zestawach.

Do 50 zł:

  • Słodkie Przysmaki: owocowa herbata premium „Wesołych Świąt”, ciastka korzenne, konfitura z wiśni, orzeszki w karmelu.
  • Mała Pokusa: herbata owocowa „Wesołych Świąt”, syrop i konfitura wiśniowa, piernik świąteczny, czekoladki nadziewane 3 sztuki.

Poniżej 100 zł:

  • Pełna Wdzięku: wiśniowy syrop, puszka pełna ciastek maślanych, czekolada ręcznie robiona z żurawiną i porzeczką, batony marcepanowe, piernik świąteczny, orzechy w karmelu.
  • Walizka Smaków: syrop wiśniowy, herbata owocowa „Wesołych Świąt”, figi w czekoladzie, ciastka korzenne, konfitura wiśniowa, czekolada łamana z chili, 3 nadziewane czekoladki, orzeszki w karmelu.

Powyżej 100 zł:

Pełne Smaków: syrop wiśniowy, kawa „Kongo”, konfitura wiśniowa, rodzynki w czekoladzie, ciastka maślane, praliny „Duc'do”, krążki czekoladowe z orzechami laskowymi, skórka pomarańczowa w czekoladzie, listki czekoladowe „Chocolate Story”, wiśnie suszone, orzechy w karmelu.
I jak? Podobają się Państwu nasze kosze bożonarodzeniowe? Czy Lublin już wie, gdzie w tym roku zaopatrzy się w najlepsze słodkości? Zatem zapraszamy!

Kosze świąteczne Poznań

Kosze świąteczne Warszawa

Kosze świąteczne Wrocław

Kosze świąteczne Kraków

Kosze świąteczne Zielona Góra

Kosze świąteczne Gdańsk

Kosze świąteczne Łódź

Kosze świąteczne Katowice

Kosze świąteczne Lublin

Kosze świąteczne Szczecin