prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna

Cóż może być lepszego niż otrzymywanie prezentów? Robienie ich!

Albert Einstein powiedział „Logika zaprowadzi cię z punktu A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi cię wszędzie”.

Nas wyobraźnia zaprowadziła do projektu Robimy Prezenty.

Kosze Prezentowe

Kosze prezentowe - Robimy Prezenty

Nasze kosze prezentowe delikatesowe oraz kosze ze słodyczami, jak i zestawy świąteczne dla firm to zbiór oryginalnych produktów, zapakowanych z dbałością o każdy szczegół. Do dyspozycji klientów pozostaje szeroka gama opakowań, produktów delikatesowych, w tym klasycznych i wyszukanych słodyczy, wysokiej jakości przetworów z małych manufaktur. Wyróżnia nas to, że paczki świąteczne dostosowujemy do wymagań i budżetu klienta. Przygotowując kosze prezentowe myślimy zawsze o osobach obdarowywanych. Kosze upominkowe, które otrzymują nasi klienci są eleganckie, oryginalne oraz pełne smacznych produktów. Specjalizujemy się w tworzeniu upominków na święta, tworzymy nie tylko kosze ze słodyczami, ale także przekazujemy dzięki nim wdzięczność oraz życzenia świąteczne.

Kosze prezentowe świetnie sprawdzą się jako forma podziękowania za współpracę czy korzystanie z usług firmy. Święta są doskonałą okazją, aby takie zestawy upominkowe podarować swoim partnerom handlowym, pracownikom czy dostawcom. Każdy kto otrzyma paczki świąteczne od swoich współpracowników będzie czuł się doceniony i wyróżniony. Przygotowane przez nas kosze delikatesowe sprawdzą się jednak w każdej sytuacji - zawsze, kiedy chcemy sprawić komuś przyjemność. Nasze kosze prezentowe na święta to dokonały pomysł, jeśli szukasz ciekawego i uniwersalnego pomysłu na podarunek.

Zamawiając zestawy upominkowe klient ma wpływ na jego zawartość oraz wygląd. Wiemy bowiem, iż kosze upominkowe muszą stanowić połączenie smacznego wnętrza i eleganckiego opakowania. Nasze kosze ze słodyczami oraz kosze delikatesowe przygotowujemy zgodnie z Państwa sugestiami. Opakowania mogą być w dowolny sposób personalizowane dzięki nowoczesnym technikom drukarskim. Tworzymy kosze prezentowe na święta Bożego Narodzenia, na Wielkanoc, ale także wszelkiego rodzaju jubileusze i eventy. Działamy kompleksowo – od pomysłu przez realizację i dostawę do klienta finalnego. Zamawiając u nas zestawy świąteczne macie Państwo gwarancję jakości oraz kompleksowej obsługi.

W razie potrzeby służymy pomysłem oraz radą.

Doświadczenie i pomysłowość są naszymi największymi atutami. Przekonaj się sam!