prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna

Boże Narodzenie

Zestawy świąteczne dla firm

Chyba każdy z nas lubi dostawać prezenty. O ile paczki świąteczne dla bliskich można personalizować, o tyle zestawy świąteczne z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla pracowników czy klientów, powinny stanowić uniwersalny, miły upominek. Warto zadbać o to, aby taki podarunek zawierał wysokiej jakości produkty, które spowodują uśmiech na twarzy, a jednocześnie okażą się praktyczne. Świąteczne zestawy dla klientów i pracowników swojej firmy są chyba najlepszym rozwiązaniem, które okaże się strzałem w dziesiątkę! To nie tylko prosty sposób na sprawienie komuś odrobiny radości, ale także uniwersalne rozwiązanie w przypadku, gdy chcemy podarować coś znacznej liczbie osób, pragnąc wyróżnić każdego w jednakowy sposób. My wiemy jak spełnić te wymagania i przygotować słodkie upominki, które sprawią wiele radości. Kosze Świateczne Bożonarodzeniowe

Kosze świąteczne na prezent

Nasza firma zajmuje się zarówno doborem smacznych produktów, jak i ich atrakcyjnym pakowaniem. Mogą więc Państwo nabyć u nas paczki świąteczne, które ucieszą każdego, kto lubi napić się aromatycznej herbaty czy kawy i zjeść coś słodkiego. Zestawy świąteczne dla firm - pracowników, klientów, można tworzyć także samemu. Realizujemy Państwa pomysły, pakując wybrane produkty z precyzją i estetyką, a także sami wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniając najlepsze kosze prezentowe, które są tak gustownie zapakowane.

Kosze ze słodyczami - Robimy Prezenty

Jesteśmy przekonani, że zarówno gotowe kosze świąteczne, jak i te robione na indywidualne zamówienie, spełnią sprawią wiele radości z okazji tych wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia. W ramach naszych usług oferujemy także słodkie kompozycje w postaci koszy ze słodyczami, które z pewnością wywołają uśmiechy na twarzach osób obdarowywanych.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zamówienia efektownych zestawów świątecznych, w tym koszy ze słodyczami dla pracowników swojej firmy i nie tylko!

Zestawy prezentowe na Święta Bożego Narodzenia

Okres Bożego Narodzenia i Nowego Roku to czas szczególny. W tym czasie wszyscy, wszystkim dobrze życzymy i z radością obdarowujemy się prezentami. Paczki świąteczne dla bliskich sercu osób, niezależnie czy są to prezenty od Świętego Mikołaja, Gwiazdora czy te podarowane pod choinkę (na przysłowiową Gwiazdkę), można personalizować.

Jednak, gdy mowa o zestawach świątecznych bożonarodzeniowych dla klientów, pracowników, czy partnerów biznesowych, warto postawić na uniwersalność, nutkę nowoczesności i prostotę. To zawsze się sprawdza.

Należy pamiętać i zadbać o to, aby upominek składał się z najwyższej jakości produktów, które zadowolą najbardziej wymagające podniebienia, a także okażą się praktyczne. Nasze świąteczne kosze spełniają wszystkie te warunki!

Dzięki nam w prosty sposób możecie sprawić radość wielu osobom jednocześnie, a zarazem wyróżnić każdego w ten sam sposób. Jeszcze nigdy nie było to tak łatwe!

Kosze na Boże Narodzenie

Jako Robimy Prezenty, specjalizujemy się zarówno w doborze wyszukanych, jakościowych, a przede wszystkim smacznych produktów jak i w ich eleganckim opakowaniu.

Klienci mogą nabyć u nas kosze świąteczne, które na pewno ucieszą każdego, kto lubi delektować się aromatyczną kawą lub herbatą i zjeść do tego coś słodkiego.

Kosze Bożonarodzeniowe - propozycja na każdą kieszeń

W naszej ofercie posiadamy propozycje koszy bożonarodzeniowych dla Klientów z różną zasobnością portfela.

Proponujemy trzy przedziały cenowe:

•    do 50 zł,
•    do 100 zł,
•    powyżej 100 zł.

Który zestaw na Boże Narodzenie dla kogo?

Kosz prezentowy ”Dla Konesera” - jak sama nazwa wskazuje, będzie odpowiedni dla amatorów eleganckich prezentów. Obdarowany na pewno ucieszy się z pralin marcepanowych w gorzkiej czekoladzie, czekoladowej bombki, pierników gwiazdek w lukrze, migdałów w posypce kakao, ręcznie robionej czekolady z żurawiną i porzeczką, itd.

Dla wielbicieli wyszukanych słodkości i owoców, proponujemy ”Pełne Smaków – paczki świąteczne”. Z orzechami w karmelu, suszonymi wiśniami, listkami czekoladowymi, skórką pomarańczową w czekoladzie, rodzynkami w czekoladzie, konfiturą wiśniową, pralinami, itd.

Dla entuzjastów czekoladowych trufli francuskich i belgijskich pralinek, rekomendujemy ”Oryginalny kosz prezentowy – Świąteczne Marzenia” z marcepanową bombonierką w kształcie gwiazdy, stuprocentową Arabiką, medalionami czekoladowymi, żurawiną w czekoladzie, itp.

Dla tych, którzy uwielbiają marcepan i orzechy, dobrym rozwiązaniem będzie ”Paczka świąteczna – Pełna Wdzięku”. Z tradycyjnym piernikiem, orzechami w karmelu, batonami marcepanowymi, stuprocentową kawą Arabiką ręcznie paloną, itp. Natomiast ”Zestaw prezentowy – Mała Pokusa”, idealnie sprawdzi się dla ceniących smak aromatycznej herbaty owocowej, syropu wiśniowego, konfitury wiśniowej oraz świątecznego piernika.

To tylko nieliczne przykłady naszych bożonarodzeniowych zestawów prezentowych. Pełną listę z podziałem na kategorie cenowe, możecie znaleźć na naszej stronie internetowej.

Nie zwlekajcie, zapoznajcie się z ofertą i skontaktujcie się z nami, a nie pożałujecie.