Aby swobodnie przeglądać stronę robimyprezenty.pl musisz być pełnoletni.

Czy masz ukończone 18 lat?

Nie mam Tak, mam
prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna

Zestawy Świąteczne

Chyba każdy z nas lubi dostawać prezenty. Zestawy świąteczne z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla pracowników czy klientów, powinny stanowić uniwersalny, miły upominek. Warto zadbać o to, aby taki podarunek zawierał wysokiej jakości produkty, które spowodują uśmiech na twarzy, a jednocześnie okażą się praktyczne. Zestawy świąteczne dla firm jakie robimy, są wręczane klientom czy pracownikom danej firmy.

Zestawy świąteczne dla klientów

Okres Bożego Narodzenia i Nowego Roku to czas szczególny. W tym czasie wszyscy, wszystkim dobrze życzymy i z radością obdarowujemy się prezentami, tymi małymi i dużymi. Paczki świąteczne (zobacz też Paczki Wielkanocne) dla bliskich sercu osób, niezależnie czy są to prezenty od Świętego Mikołaja, Gwiazdora czy te podarowane pod choinkę (na przysłowiową Gwiazdkę), można personalizować.

Jednak, gdy mowa o zestawach świątecznych bożonarodzeniowych dla klientów czy partnerów biznesowych, warto postawić na uniwersalność, nutkę nowoczesności i prostotę. To zawsze się sprawdza.

Należy pamiętać i zadbać o to, aby upominek składał się z najwyższej jakości produktów, które zadowolą najbardziej wymagające podniebienia, a także okażą się praktyczne. Nasze świąteczne kosze spełniają wszystkie te warunki!

Dzięki nam w prosty sposób możecie sprawić radość wielu osobom jednocześnie, a zarazem wyróżnić każdego w ten sam sposób. Jeszcze nigdy nie było to tak łatwe!

Zestawy świąteczne dla pracowników

Zestawy na święta dla pracowników są chyba najlepszym rozwiązaniem, które okaże się strzałem w dziesiątkę! To nie tylko prosty sposób na sprawienie pracownikom odrobiny radości, ale także uniwersalne rozwiązanie w przypadku, gdy chcemy podarować coś znacznej liczbie osób, pragnąc wyróżnić każdego w jednakowy sposób. My wiemy jak spełnić te wymagania i przygotować słodkie upominki, które sprawią wiele radości.

Paczki świąteczne

Nasza firma zajmuje się zarówno doborem smacznych produktów, jak i ich atrakcyjnym pakowaniem. Mogą więc Państwo nabyć u nas paczki na święta, które ucieszą każdego, kto lubi napić się aromatycznej herbaty czy kawy i zjeść coś słodkiego. Paczki świąteczne dla pracowników lub klientów, można tworzyć także samemu. Realizujemy Państwa pomysły, pakując wybrane produkty z precyzją i estetyką, a także sami wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniając najlepsze kosze prezentowe, które są tak gustownie zapakowane

Paczki na święta dla pracowników 

Jesteśmy przekonani, że zarówno gotowe paczki świąteczne dla pracowników, jak i te robione na indywidualne zamówienie, sprawią pracownikom wiele radości z okazji tych wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia. W ramach naszych usług oferujemy także słodkie kompozycje w postaci kosze ze słodyczami, które z pewnością wywołują uśmiechy na twarzach obdarowywanych.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zamówienia efektownych zestawów świątecznych i paczek na święta dla pracowników swojej firmy, klientów i nie tylko!

Paczki na Boże Narodzenie 

Jako Robimy |prezenty, specjalizujemy się zarówno w doborze wyszukanych, jakościowych, a przede wszystkim smacznych produktów jak i w ich eleganckim opakowaniu. 

klienci mogą nabyć u nas zestawy świąteczne, które na pewno ucieszą każdego, kto lubi delektować się aromatyczną kawą lub herbatą  zjeść do tego coś słodkiego. 

_DSC6235-2.jpg _DSC6177.jpg _DSC6002.jpg

Zestawy Bożonarodzeniowe  - propozycja na każdą kieszeń

W naszej ofercie posiadamy propozycje paczek Bożonarodzeniowych dla klientów z różną zasobnością portfela. Proponujemy trzy przedziały cenowe:

  • dla 50 zł,
  • dla 100 zł,
  • powyżej 100 zł.

który zestaw na Boże Narodzenie dla kogo ?

Zestaw prezentowy "Dla Konesera"- jak sama nazwa wskazuje, będzie odpowiedni dla amatorów eleganckich prezentów. Obdarowany na pewno ucieszy się z pralin marcepanowych w gorzkiej czekoladzie, czekoladowej bombki, pierników gwiazdek w lukrze, migdałów w posypce kakao, ręcznie robionej czekolady z żurawiną i porzeczką, itd.

Dla wielbicieli wyszukanych słodkości i owoców, proponujemy "Pełne Smaków - paczki świąteczne". Z orzechami w karmelu, suszonymi wiśniami, listkami czekoladowymi, listkami czekoladowymi, skórką pomarańczową w czekoladzie, czekoladowej bombki, pierników gwiazdek w lukrze, konfiturą wiśniową, praliny, itd.

Dla entuzjastów czekoladowych trufli francuskich i belgijskich pralinek, rekomendujemy "Oryginalny kosz prezentowy - Świąteczne Marzenie" z marcepanową bombonierką w kształcie gwiazd, stuprocentową Arabiką, medalionami czekoladowymi, żurawiną w czekoladzie itp.

Dla tych, którzy uwielbiają marcepan i orzech, dobrym rozwiązaniem będzie "Paczka świąteczna -Pełna Wdzięku". Z tradycyjnym piernikiem, orzechami w karmelu, batonikami marcepanowymi, stuprocentową Arabiką ręcznie paloną, itp.

Natomiast "Zestaw prezentowy - Mała Pokusa", idealnie sprawdzi się dla cenionych smak aromatycznej herbaty owocowej, syropu wiśniowego, konfitury wiśniowej oraz świątecznego piernika.

To tylko nieliczne przykłady naszych bożonarodzeniowych zestawów prezentowych. Pełnią listę z podziałem na kategorie cenowe, możecie znaleźć na naszej stornie internetowej. Nie zwlekajcie, zapoznajcie się z ofertą  i skontaktujcie się z nami, a nie pożałujcie.