Aby swobodnie przeglądać stronę robimyprezenty.pl musisz być pełnoletni.

Czy masz ukończone 18 lat?

Nie mam Tak, mam
prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna

Paczki świąteczne – Warszawa szykuje się na najpiękniejszy okres w roku

Kiedy zbliżają się święta, rozpoczyna się prawdziwy szał zakupowy.

Praktycznie każdy z Państwa chciałby pokazać, że jest wdzięczny: pracownikom za wykonaną pracę, klientom za zaufanie, a kontrahentom za to, że razem możecie rozwijać swoje biznesy. Może zdecydujecie się wtedy Państwo na wigilię firmową lub imprezę z niespodziankami, albo po prostu zechcecie podarować kosze bożonarodzeniowe. Warszawa od lat słynie z pięknych prezentów, wręczanych z okazji świąt.  
    
Nasza oferta gotowych (ale i tych w 100% spersonalizowanych) zestawów prezentowych na święta Bożego Narodzenia w Warszawie (i innych miastach), skierowana jest na rynek biznesowy i współpracę z firmami. Dla nas nie istnieje słowo kompromis. Jeśli nie znajdują Państwo zestawu, który jest skrojony na miarę potrzeb czy fantazji, my go dla Państwa stworzymy. Damy z siebie wszystko, byście nie tylko wrócili za rok, ale i polecili nas innym.

Zestawy świąteczne bożonarodzeniowe. Warszawa ceni sobie jakość

50, 100, 150 złotych? Ile życzą sobie Państwo wydać na pojedynczy podarunek? Niezależnie od stanu portfela, preferencji i wymagań, postaramy się Państwa zadowolić.

Nasze kosze świąteczne w Warszawie są „naj”: najładniejsze, najbardziej wykwintne, najlepiej przemyślane. Bez sztampowych produktów, dostępnych w każdym sklepie. Pakowane w filc, drewno, tekturę. Elegancko wypełnione miękkimi wiórkami, szyszkami. Przewiązane ozdobną tasiemką. Z waszym logo lub życzeniami, nadrukowanymi bezpośrednio na opakowaniu bądź na specjalnie i indywidualnie zaprojektowanej zawieszce. Po brzegi „nadziane” pysznymi łakociami. Jedyne takie. Najlepsze.

Największy wybór jeśli chodzi o świąteczne kosze w Warszawie? Oczywiście u nas

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu kilka z naszych gotowych realizacji, w każdej z kategorii cenowych. Jesteśmy pewni, że któraś przypadnie Wam do gustu.

Do 50 zł:

  • Pomarańczowa Przyjemność: ekskluzywna herbata „Owocowe Tornado”, czekolada „Cachet”, miód z pomarańczą, czerpak do miodu, orzeszki w karmelu, czekoladki nadziewane, suszona pomarańcza.
  • Z Tradycją: syrop wiśniowy, kawa „Kongo”, ręcznie robiona czekolada z orzechami, piernik, orzechy w karmelu.


Do 100 zł:

  • Magiczne Święta: syrop wiśniowy, czekolada ręcznie robiona z żurawiną i porzeczką, kawa „Santos”, żurawina w czekoladzie, czekoladki gorzkie z malinami, orzeszki w karmelu, piernik świąteczny.
  • Cynamonowy: syrop wiśniowy, ciastka korzenne, daktyle suszone w cynamonie, listki czekolady z karmelem, żurawina w miodzie, herbata świąteczna w ozdobnej puszce, orzeszki w karmelu.

Powyżej 100 zł:

  • Ze Złotą Bombką: syrop wiśniowy, pralinki „Lindt”, migdały w białej czekoladzie z cynamonem, kawa „Ground Coffee”, czekolada w kształcie bombki, pralinki nadziewane, batony marcepanowe, piernikowe gwiazdki.

Jak Państwo widzicie kosze na Boże Narodzenie dla Warszawy i jej firm, różnią się swoją smakowitą zawartością. Ale niezależnie czy preferujecie herbatę czy kawę, słodko czy bardziej wytrawnie – znajdziecie dla siebie i swoich pracowników prezent idealny.  Albo sami go skomponujecie naszymi rękami. Dobrany pod gust, smak, a nawet kolor. Dokładnie taki jak chcecie.

Kosze świąteczne Poznań

Kosze świąteczne Warszawa

Kosze świąteczne Wrocław

Kosze świąteczne Kraków

Kosze świąteczne Zielona Góra

Kosze świąteczne Gdańsk

Kosze świąteczne Łódź

Kosze świąteczne Katowice

Kosze świąteczne Lublin

Kosze świąteczne Szczecin