Aby swobodnie przeglądać stronę robimyprezenty.pl musisz być pełnoletni.

Czy masz ukończone 18 lat?

Nie mam Tak, mam
prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna

Najlepsze i najładniejsze zestawy świąteczne, bożonarodzeniowe w Gdańsku? Oczywiście z „Robimy Prezenty”

Są bliżej niż się Państwu wydaje. Ani się obejrzycie, a będą święta. Nadejdzie najpiękniejszych moment w roku. Czas, w którym nawet banalne rzeczy, stają się magiczne. Gdy w domu unosi się zapach pierników z przyprawami korzennymi, wanilii czy pomarańczy nabitych goździkami. I przez te kilka dni, otoczeni najbliższymi, będziecie odpoczywać w rodzinnej atmosferze.

Zanim jednak będzie to możliwe, czeka Was szykowanie prezentów. Te dla domowników są prostsze. Znacie ich marzenia. Ale czy wiecie co możecie podarować klientom, kontrahentom lub pracownikom? Z czego by się ucieszyli? Jaki drobiazg sprawiłby im największą radość? Jeśli nie są Państwo pewni, możemy Was wyręczyć – naszą specjalnością są paczki świąteczne. Czy to w Gdańsku, Sopocie czy w Kartuzach - najlepsza oferta prezentów firmowych, należy bezapelacyjnie do nas. 

Kosze na Boże Narodzenie? W Gdańsku polecamy te spersonalizowane

Potrzeby, wymagania, możliwości finansowe są różne. Ale już nasza w tym głowa, aby wszystkiemu sprostać i skomponować dla Państwa pakiet doskonały.

Na początek proponujemy zapoznać się z ofertą ze strony. To kilkadziesiąt gotowych zestawów prezentowych na święta Bożego Narodzenia. Gdańsk lubi mieć wybór, a my go dajemy.

Nie znaleźliście niczego interesującego? Czegoś jest za dużo, za mało, albo nie tak zapakowane? Jesteśmy od tego by wysłuchać Państwa wątpliwości i dostosować kosze. Chcemy, aby powstały pakiet, był dla Was w pełni satysfakcjonujący.

Co jeszcze możemy zaproponować? Zmianę opakowania. Mamy takie z papieru, kartonu, filcu czy drewna. W formie toreb, pudełek, skrzynek. Duże i małe. A do tego wydrukujemy wasze logo lub życzenia. Jeśli wolicie dołączyć do prezentu zawieszkę, zaprojektujemy ją specjalnie dla Was.

Kosze świąteczne. Co Gdańsk wybiera?

Oto kilka gotowych zestawów. Różnią się ceną, zawartością, tym jak są spakowane. Łączy je natomiast więcej: wyborny smak, zawsze najlepsze produkty oraz efektowny wygląd.

Do 50 zł:

  • Przy Kominku: elegancka puszka z herbatą „Black Tea”, pikowany kubek, piernikowe gwiazdki.
  • Z Tradycją: wiśniowy syrop, kawa „Kongo”, orzechy w karmelu, piernik świąteczny, ręcznie robiona czekolada z orzechami.

Do 100 zł:

  • W Świątecznym Klimacie: syrop z wiśni, czekolada ręcznie robiona z dodatkiem porzeczki i żurawiny, trufle czekoladowe, figi w czekoladzie, piernik świąteczny, migdały w czekoladzie.
  • Pod Choinkę: syrop wiśniowy, herbata owocowa premium „Wesołych Świąt”, konfitura wiśniowa, świąteczne owoce w czekoladzie, orzeszki w karmelu.

Powyżej 100 zł:

  • Pełne Smaków: urocza drewniana skrzynka z syropem wiśniowym, kawą „Kongo”, konfiturą z wiśni, rodzynkami w czekoladzie, maślanymi ciastkami, pralinami, krążkami czekoladowymi z orzechami, skórką pomarańczową w czekoladzie, listkami czekoladowymi, wiśniami suszonymi oraz z orzechami w karmelu.

Możliwości zakupienia już skompletowanych świątecznych koszy dla Gdańska jest znacznie więcej. A wszystkie przywodzą na myśl swym zapachem, smakiem i wyglądem, najlepsze chwile przy choince.

Jeśli chcecie Państwo zorganizować wigilię lub imprezę firmową i potrzebujecie upominków... Jeśli pragniecie obdarować swoich pracowników... Czekają już na Was kosze ze słodyczami. Gdańsku – zapraszamy na zakupy.

Kosze świąteczne Poznań

Kosze świąteczne Warszawa

Kosze świąteczne Wrocław

Kosze świąteczne Kraków

Kosze świąteczne Zielona Góra

Kosze świąteczne Gdańsk

Kosze świąteczne Łódź

Kosze świąteczne Katowice

Kosze świąteczne Lublin

Kosze świąteczne Szczecin