Aby swobodnie przeglądać stronę robimyprezenty.pl musisz być pełnoletni.

Czy masz ukończone 18 lat?

Nie mam Tak, mam
prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna

Zestawy świąteczne bożonarodzeniowe. W Łodzi wiedzą, że te od nas są najpiękniejsze

Zbliżają się święta. Oczywiście jeszcze trochę czasu zostało, ale ani się Państwo obejrzycie, a już będziecie wypatrywać Pierwszej Gwiazdki.
Grudzień to czas magiczny. Z jednej strony piękny i wyczekiwany, a z drugiej często kojarzony z chaosem i nerwowym bieganiem, gdy ogarnia Was szał zakupowy, by zdobyć wszystkie potrzebne prezenty.

Aby uniknąć stresu, warto byście Państwo już teraz zaczęli myśleć o miłym drobiazgu jakim są kosze na Boże Narodzenie. W Łodzi możecie poszukać ich stacjonarnie w sklepach spożywczych. Ale to pójście na łatwiznę. Często niestarannie zapakowane i dobrane losowo zawartością. A przecież Państwo chcieliby pokazać swoim pracownikom, klientom czy kontrahentom, że o nich myślicie. Podziękować i życzyć tego co najlepsze, w dobrym stylu.  Tym co w takiej sytuacji doradzamy, są nasze paczki świąteczne. W Łodzi lepszych nie dostaniecie.

Zestawy prezentowe na święta. Boże Narodzenie w Łodzi świętuje się z klasą

Nasza oferta ma dwojaki charakter – gotowych i sprawdzonych zestawów prezentowych oraz takich, które w 100% są robione pod Państwa i w pełni spersonalizowane. Bez ustępstw w obu przypadkach – tylko elegancko zapakowane, starannie dobrane łakocie, które zadowolą każde podniebienie. Ba! Zachwycą nawet!

W kilku opcjach cenowych, gdyż mamy świadomość jak różne potrafią być wasze budżety. I z mnogością wariantów  - od opakowania po zawartość, bo gusta także znacząco mogą się różnić.

Świąteczne kosze. Łódź dba o swoich pracowników

Ile życzą sobie Państwo wydać na pojedynczy podarunek? 50, a może poniżej lub powyżej 100 złotych na osobę? Niezależnie od preferencji i wymagań, znajdziemy lub stworzymy dla Państwa pakiet doskonały. Elegancki, dobrze przemyślany, świąteczny w smakach i zapachach. Bez tanich zamienników. Tylko wysokiej jakości, często ręcznie robione produkty.

W dodatku zapakowane w filc, drewno, tekturę. W skrzynie, torebki i pudełka. Duże i małe. Wypełnione miękkimi wiórkami, a zdarza się że i ozdobnymi szyszkami. Przewiązane ozdobną tasiemką.

Chcecie Państwo jeszcze bardziej spersonalizować kosze bożonarodzeniowe? W Łodzi dajemy taką możliwość. Na opakowaniu umieścimy wasze logo lub życzenia. A jeśli wolicie, zaprojektujemy indywidualnie dla Was zawieszkę. 

Przykładowe kosze świąteczne dla Łodzi

Oto kilka gotowych, sprawdzonych pakietów bożonarodzeniowych. W każdej z cenowych kategorii. Czy któryś już przypadł Wam do gustu?

Do 50 zł:

  • Pomarańczowa Przyjemność: herbata premium „Owocowe Tornado”, czekolada „Cachet”, miód z pomarańczą oraz czerpak do miodu, orzeszki w karmelu, czekoladki nadziewane, suszona pomarańcza.
  • Mała Elegancja: kawa „Santos”, żurawina w czekoladzie, ręcznie robiona czekolada, 3 sztuki nadziewanych czekoladek.

Do 100 zł:

  • Gwiazdkowe Specjały: syrop wiśniowy, praliny oblane czekoladą, świąteczna puszka z ciastkami maślanymi, kandyzowane owoce w belgijskiej czekoladzie, precle z ciemnej czekolady, herbata owocowa „Wesołych Świąt”, piernik świąteczny.
  • Cynamonowy: syrop wiśniowy, ciastka korzenne, daktyle suszone w cynamonie, listki czekolady z karmelem, żurawina w miodzie, opakowana w elegancką puszkę herbata świąteczna, orzeszki w karmelu.

Powyżej 100 zł:

  • Świąteczne Marzenia: syrop wiśniowy, bombonierka „Gwiazda” (marcepan w czekoladzie), żurawina w czekoladzie, trufle czekoladowe francuskie z kruszonymi ciasteczkami o nucie malinowej, pierniki gwiazdki w lukrze, medaliony czekoladowe, pralinki belgijskie, kawa „Ground Coffee”, 3 sztuki nadziewanych czekoladek.

Znaleźliście coś dla swoich pracowników czy może sami wolicie ułożyć pakiet? W obu przypadkach – serdecznie zapraszamy.

Kosze świąteczne Poznań

Kosze świąteczne Warszawa

Kosze świąteczne Wrocław

Kosze świąteczne Kraków

Kosze świąteczne Zielona Góra

Kosze świąteczne Gdańsk

Kosze świąteczne Łódź

Kosze świąteczne Katowice

Kosze świąteczne Lublin

Kosze świąteczne Szczecin