Aby swobodnie przeglądać stronę robimyprezenty.pl musisz być pełnoletni.

Czy masz ukończone 18 lat?

Nie mam Tak, mam
prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna

Potrzebne Państwu zestawy prezentowe na święta Bożego Narodzenia? We Wrocławiu to już nie problem

Święta. Nim się Państwo spostrzeżecie nadejdą. Czas to radosny i pełen wdzięczności. I tylko jedno może spędzać sen z powiek – przygotowanie stosownych prezentów. Dla rodziny – to nie problem – znacie ich marzenia i potrzeby. A co z pracownikami, kontrahentami, klientami? Czy wiecie jakie paczki świąteczne we Wrocławiu cieszą się największym powodzeniem w firmach? Jak sprawić, aby obdarować tak wiele osób w różnym wieku? Najlepiej wyrazić wdzięczność? Co będzie najbardziej uniwersalnym, ale równocześnie wyjątkowym upominkiem? Jeśli zaprzątacie sobie głowę takimi pytaniami, spieszymy z pomocą i odpowiedziami.

Kosze świąteczne - we Wrocławiu dba się o pracowników

Chcielibyście Państwo podziękować „swoim” ludziom? Pokazać jak wiele dla Was znaczy ich praca i obecność? Życzyć im szczerze i od serca wszystkiego co najlepsze? Zdajcie się na nas i na nasze zestawy świąteczne bożonarodzeniowe. We Wrocławiu z naszych usług, korzysta coraz więcej firm. Zaufały raz i wracają. Dlaczego nie mielibyście i Wy znaleźć się w gronie zadowolonych klientów? Powierzyć naszej kreatywnej ekipie zorganizowania upominków dla ludzi, dzięki którym wasz biznes tak dobrze idzie?

Jesteśmy grupą pasjonatów, łakomczuchów i estetów. Właśnie dlatego przygotowane przez nas zestawy wyglądają pięknie. Skomponowane z pysznych łakoci ręcznej roboty, ale i sprawdzonych pozycji. Dla miłośników herbaty i ludzi, którzy najbardziej cenią sobie filiżankę kawy.

Nieważne czy wasz budżet wynosi 50, do 100 czy powyżej 100 złotych na osobę. W każdej opcji znajdziecie gotowy zestaw, który sprawi, że zakrzykniecie „O! Tego szukałam/szukałem!”. A może sami Państwo zechcecie stworzyć kompozycję?

Mamy wszystko - duże, świąteczne kosze (które Wrocław pokochał), ale i niewielkie pakiety, które go zachwyciły

W drewnianych skrzynkach, kartonikach z tektury, pudełkach i filcowych torebkach. Wizualne (i smakowe) dzieła sztuki. Przewiązane kokardkami, z wycinaną w drewnie choinką, ozdobione printem. Gotowe i spersonalizowane. Z państwa logiem, życzeniami na opakowaniu lub specjalnie dla Was zaprojektowaną zawieszką. Dokładnie takie jak chcecie i potrzebujecie.

Podoba Wam się już skomponowany zestaw, ale chcecie zmienić jakiś jeden składnik? Zamiast filcowej torby dać drewnianą skrzynkę? Służymy pomocą. W końcu chcemy, abyście byli przekonani w 100%, że lepszego prezentu dać już nie możecie. Nasze kosze na Boże Narodzenie są we Wrocławiu najsłuszniejszym i najładniejszym wyborem.

Kosze bożonarodzeniowe - wrocławskie pewniki

Chcielibyśmy zaproponować Państwu kilka z naszych bestsellerowych, sprawdzonych typów zestawów.

Do 50 zł:

  • Przy Kominku: herbata czarna w świątecznej puszce, kubek pikowany, piernikowe gwiazdki w lukrze.
  • Mała Elegancja: kawa mielona „Santos”, żurawina w czekoladzie, ręcznie robiona czekolada i czekoladki nadziewane.

Do 100 zł:

  • Merry Christmas: syrop wiśniowy, herbata owocowa „Wesołych Świąt”, miód wielokwiatowy, owoce w czekoladzie, świąteczna puszka pełna słodkich, maślanych ciasteczek.
  • Gwiazdkowe Specjały: syrop wiśniowy, praliny w czekoladzie, ciastka maślane w puszce, kandyzowane w belgijskiej czekoladzie owoce, precle z ciemnej czekolady, herbata owocowa.

Powyżej 100 zł:

  • Dla Konesera: ręcznie robiona czekolada z żurawiną i porzeczką, ciasteczka z porzeczkami i truskawkami, kawa mielona „Santos”, migdały w posypce kakaowej, czekoladowa bombka, praliny marcepanowe w gorzkiej czekoladzie, pierniki gwiazdki, podkładki pod kubek w zabawnym kształcie łosia.


Na co Państwo się skuszą? Czy coś wywołało większy uśmiech? Jeśli tak – zapraszamy. Jeśli nie – zaraz to zmienimy. Wasz radość, to nasza satysfakcja z dobrze wykonanej pracy. Zapraszamy!

Kosze świąteczne Poznań

Kosze świąteczne Warszawa

Kosze świąteczne Wrocław

Kosze świąteczne Kraków

Kosze świąteczne Zielona Góra

Kosze świąteczne Gdańsk

Kosze świąteczne Łódź

Kosze świąteczne Katowice

Kosze świąteczne Lublin

Kosze świąteczne Szczecin