Aby swobodnie przeglądać stronę robimyprezenty.pl musisz być pełnoletni.

Czy masz ukończone 18 lat?

Nie mam Tak, mam
prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna

Zestawy prezentowe na święta Bożego Narodzenia? W Katowicach zaufali Państwo firmie Robimy Prezenty

Tak jak większość ludzi, kochamy prezenty. Tylko my wolimy je dla Was dobierać. Tworzyć zestawy tak, aby powstała kompozycja nieprzeciętnie smaczna i szalenie elegancka. Pachnąca czekoladą, orzechami, kawą. Ozdobiona szyszkami, kokardami, drewnianymi choinkami... Słowem - świąteczna. Wszystko, aby wzruszyć Państwa pracowników, klientów czy kontrahentów, gdy otrzymają swoje paczki świąteczne.

W Katowicach docenili już wykonywaną przez nas pracę. A my odwdzięczamy się jak możemy i wprowadzamy coraz to nowsze smaki i udogodnienia (o tym za chwilę) Chcemy, abyście dzięki nam poczuli Państwo prawdziwą magię świąt. Stanie się to możliwe, jeśli skusicie się na ofertę koszy świątecznych. W Katowicach lepszych nie znajdziecie.  

Zestawy świąteczne bożonarodzeniowe. Katowice cenią wysoką jakość

Pamięć o ludziach i ich pracy (dzięki którym Państwa biznes rośnie w siłę) jest ważna. Szczególnie w okresie świąt.

Chcecie, aby osoby z którymi pracujecie poczuły się docenione? Sprawcie im radość wręczając podarunek z „Robimy Prezenty”. Niezależnie od wybranego przez Państwa pakietu, możemy zagwarantować: pięknie opakowane i starannie dobrane zestawy smakołyków klasy premium. Produkty zawarte w naszych kompozycjach, są wyselekcjonowane według kryterium smaku i jakości. Część rzeczy jest ręcznie robiona. Zresztą nie wierzcie nam na słowo, a oceńcie sami, zaglądając na stronę.

Spersonalizowane kosze na Boże Narodzenie dla firm z Katowic

W naszej ofercie znajdziecie Państwo gotowe zestawy, podzielone na trzy kategorie cenowe: do 50 zł, do 100 zł i powyżej 100 zł. Każdy z nich może być potraktowany jak baza. Jeśli chcecie zmodyfikujcie je tak, by powstała paczka idealnie pod wasz gust i zamysł.

Mamy opakowania małe i te sporych gabarytów. Z tektury, filcu, drewna czy papieru. Kształty też przeróżne - torebki, skrzynki, pudełka z okienkiem, etc. Przewiązane wstążką. Z kokardą. Z ozdobnym napisem. Wypełnione smakowitymi produktami, umieszczonymi na delikatnych wiórkach. Ozdobne szyszki dopełniają świątecznego klimatu.

To jednak nie wszystko. Może życzycie sobie Państwo, by spersonalizować kosze bożonarodzeniowe? Wysłać je do Katowic umieszczając wcześniej na opakowaniu logo? Albo  ozdobić specjalnie zaprojektowaną dla Państwa zawieszką? Każdą z waszych próśb, postaramy się spełnić.

A oto kilka naszych przykładowych realizacji.

Do 50 zł:

  • Zimowa Klasyka: miód wielokwiatowy i czerpak do miodu, ekskluzywna herbata owocowa „Wesołych Świąt”, orzeszki w karmelu.
  • Zestaw Kawowy: kawa „Kolumbia”, maślane ciastka z czekoladą w ozdobnej puszce, czekolada „Extreme Dark”, batony marcepanowe w czekoladzie.

Poniżej 100 zł:

  • Z Klasą: syrop wiśniowy, herbata owocowa „Wesołych Świąt”, konfitura wiśniowa, ręcznie robiona czekolada, orzeszki w karmelu, piernik świąteczny, 3 nadziewane czekoladki.
  • Czekoladowe Marzenie: wiśniowy syrop, kawa „Santos”, czekoladki kawowe, ciastka maślane w stykowej puszce, krążki czekoladowe z orzechami laskowymi, orzechy w karmelu.

Powyżej 100 zł:

  • Pełne Smaków: syrop oraz konfitura wiśniowa, kawa „Kongo”, rodzynki w czekoladzie, maślane ciastka, praliny „Duc'do”, krążki czekoladowe z orzechami laskowymi, pomarańczowa skórka w czekoladzie, listki czekoladowe „Chocolate Story”, wiśnie suszone, orzechy w karmelu.

Świąteczne kosze w Katowicach nie mogłyby być lepsze. Jeśli znaleźliście Państwo ten idealny – zapraszamy. Jeśli nie – też zapraszamy - wspólnie go stworzymy.

Kosze świąteczne Poznań

Kosze świąteczne Warszawa

Kosze świąteczne Wrocław

Kosze świąteczne Kraków

Kosze świąteczne Zielona Góra

Kosze świąteczne Gdańsk

Kosze świąteczne Łódź

Kosze świąteczne Katowice

Kosze świąteczne Lublin

Kosze świąteczne Szczecin