Aby swobodnie przeglądać stronę robimyprezenty.pl musisz być pełnoletni.

Czy masz ukończone 18 lat?

Nie mam Tak, mam
prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna

Zestawy prezentowe? Na święta Bożego Narodzenia Poznań wybiera nas

Już za moment, dosłownie za chwilę, nadejdzie ten czas – najpiękniejszych świąt w roku. Powietrze będzie pachnieć igliwiem, piernikami z cynamonem i goździkami wbitymi w pomarańcze. Światełka lampek na choince rozbłysną ciepłym światłem. A Wy otoczeni najbliższymi, będziecie celebrować radość ze spotkania. Tak jak chcecie. Po waszemu.

Zanim to się jednak stanie, czeka Państwa trochę biegania i szykowania prezentów. Nie pomożemy w porządkach czy pieczeniu ciast, ale możemy Państwa wyręczyć w kwestii zestawów świątecznych bożonarodzeniowych. W Poznaniu nie znajdziecie lepszej oferty prezentów dla pracowników, kontrahentów, klientów, niż ta proponowana przez nas.

Paczki świąteczne w Poznaniu najlepsze

Wiemy że Państwa potrzeby i możliwości są różne. Proszę się jednak nie obawiać - nie ma możliwości, byśmy nie znaleźli rozwiązania. Niezależnie czego potrzebujecie i jaką kwotą dysponujecie, jesteśmy do waszych usług.

Nie znajdujecie niczego interesującego na stronie? Jesteśmy od tego by Państwa wysłuchać i „skroić” kosze ze słodyczami (dla Poznania i okolic) na miarę wymagań. Spersonalizowane w każdym calu – zawartością, opakowaniem, logiem, dedykacją.

Przykładowe kosze bożonarodzeniowe, bo Poznań lubi wybór

Proponujemy Państwu trzy progi kwotowe naszych świątecznych koszy. Poznańskie firmy mogą wybierać między podarunkami do 50, 100 i powyżej 100 zł.  

Chcielibyśmy zaprezentować kilka przykładowych, gotowych realizacji. Niezależnie od wybranej opcji, otrzymają Państwo pięknie opakowane produkty delikatesowe z półki premium. Ozdobione wstążkami, z wypełnieniem idealnie dobranym do zawartości.

Do 50 zł:

  • Wyjątkowy Upominek: świąteczna puszka z pysznymi maślanymi ciastkami,  żurawina w czekoladzie, ekskluzywna herbata owocowa „Wesołych Świąt”, czekoladki o smaku tiramisu.
  • Zimowa Klasyka: aromatyczna herbata o zapachu świąt, miód wielokwiatowy, czerpak do miodu, orzeszki w karmelu.


Do 100 zł:

  • Pełna Wdzięku: syrop wiśniowy, kawa palona „Kamerun”, ozdobna puszeczka wypełniona maślanymi ciastkami, ręcznie robiona czekolada z żurawiną i porzeczką, batony marcepanowe, piernik świąteczny, orzechy w karmelu.
  • Wigilijny Wieczór: syrop wiśniowy, czekolada ręcznie wyrabiana nadziewana żurawiną i porzeczką, czekoladowe trufle, migdały prażone w kakao, kawa 100% Arabika w uroczej puszce, piernikowe gwiazdki, paluszki z gorzkiej czekolady.


Powyżej 100 zł:

  • Pełne Smaków: drewniana skrzynka po brzegi wypełniona syropem wiśniowym, kawą Kongo, konfiturą wiśniową, rodzynkami w czekoladzie, ciastkami maślanymi, pralinami, krążkami czekoladowymi z orzechami, skórką pomarańczową w czekoladzie, listkami czekoladowymi, wiśniami suszonymi i orzechami w karmelu.


Oczywiście możliwości gotowych koszy na Boże Narodzenie (dla Poznania) jest znacznie więcej. Chcieliby Państwo zmienić opakowanie? Mamy takie wykonane z tektury, kartonu, filcu, drewna... W formie skrzynki, pudełka, sześciokąta, torebki. Eleganckie, nowoczesne, ozdobne i ekologiczne.

Na życzenie nadrukujemy logo, sentencję, życzenia na opakowaniu lub dołączonej drewnianej choince. Wolicie skromniej? Zaprojektujemy elegancką zawieszkę.

Zatem jeśli szukacie na wigilię albo imprezę firmową dla swoich pracowników, etc. zestawów świątecznych bożonarodzeniowych, a działacie w Poznaniu, nie marnujcie więcej czasu i zostańcie z nami. Dajcie nam Państwo szansę, a my Wam damy gwarancję, że za rok znów nas wybierzecie.

Kosze świąteczne Poznań

Kosze świąteczne Warszawa

Kosze świąteczne Wrocław

Kosze świąteczne Kraków

Kosze świąteczne Zielona Góra

Kosze świąteczne Gdańsk

Kosze świąteczne Łódź

Kosze świąteczne Katowice

Kosze świąteczne Lublin

Kosze świąteczne Szczecin