Aby swobodnie przeglądać stronę robimyprezenty.pl musisz być pełnoletni.

Czy masz ukończone 18 lat?

Nie mam Tak, mam
prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna

Zestawy prezentowe na święta Bożego Narodzenia. W Zielonej Górze można je naszykować samodzielnie, albo zlecić to nam


„Święta, święta i po świętach”. Być może sądzicie Państwo, że jeszcze mnóstwo czasu przed Wami i nie ma się co śpieszyć. Ale czy nie warto zrobić chociażby pierwsze przymiarki do prezentów? Zastanowić się z czym kojarzy się Wam wigilia? Z jakimi zapachami, smakami, dekoracjami. I zacząć szukać upominków, które najwierniej odwzorują wspomnienia?

Boże Narodzenie to zarówno najpiękniejszy moment w roku jak i najszybciej płynący. Najpierw brak czasu - tak dużo trzeba zrobić. A potem gdy już nadejdą, ani się spostrzeżecie, a będzie już Nowy Rok.

Aby uchronić się przed nerwowymi zakupami na ostatnią chwilę, polecamy Państwu już teraz przejrzeć naszą ofertę, zawierającą zestawy świąteczne bożonarodzeniowe. W Zielonej Górze nie znajdziecie piękniejszych upominków dla pracowników, kontrahentów czy klientów, niż te od nas.

To w czym jesteśmy specjalistami, to szykowanie, dobieranie, przystrajanie paczek świątecznych dla firm. Takich „skrojonych” na miarę Państwa potrzeb.

Spersonalizowane kosze na Boże Narodzenie. Zielona Góra zna i kupuje

Nasza witryna proponuje Państwu kilkadziesiąt gotowych zestawów, w trzech kategoriach cenowych: do 50, poniżej 100 i powyżej 100 złotych. Wszystkie starannie wyselekcjonowane, zawierające same produkty w klasie premium. Dodatkowo pięknie opakowane.

Nie znaleźli Państwo niczego, co by Was zachwyciło? Jest pakiet „idealny, ale...”. Jeśli tylko chcielibyście wymienić jakiś składnik, coś dodać, etc., powiedzcie nam o tym. Zrobimy tak, aby spełnić Państwa życzenie. W końcu paczki świąteczne w Zielonej Górze mają być idealne i basta.

Zmienimy opakowanie jeśli jest taka potrzeba. W ofercie mamy pięknie wykonane torby, pudełka, kartoniki z wycięciami, skrzynki, walizki. Z papieru, tektury, filcu czy też drewna. W różnych formatach i kształtach. Z ozdobną tasiemką. Wypełnieniem z miękkich wiórek. W opcji z ozdobnymi szyszkami.

Aby w pełni spersonalizować Państwa upominki, na opakowaniu lub dołączonej drewnianej choince, możemy wydrukować życzenia albo logo. A może chcecie specjalnie zaprojektowaną zawieszkę? Wasze życzenie jest dla nas rozkazem.

Świąteczne kosze. W Zielonej Górze zawsze pierwszej klasy

Chcielibyśmy zaproponować kilka gotowych zestawów. Przedział cenowy, opakowanie i zawartość są różne. Wspólna jest jakość. Łakocie w wielu przypadkach są ręcznie wyrabiane i uroczo zapakowane. Większości z nich nie znajdziecie w sklepach.

Co zatem zawierają nasze kosze bożonarodzeniowe? Dla Zielonej Góry, polecamy...

Do 50 zł:

  • Mała Pokusa: herbata premium „Wesołych Świąt”, syrop oraz konfitura wiśniowa, piernik świąteczny, 3 sztuki nadziewanych czekoladek.
  • Z Tradycją: wiśniowy syrop, kawa „Kongo”, orzechy w karmelu, piernik świąteczny, czekolada ręcznie robiona z orzechami.

Do 100 zł:

  • Gwiazdkowe Specjały: syrop z wiśni, mieszanka pralin w czekoladzie, ciastka maślane, kandyzowane owoce w belgijskiej czekoladzie, precle z ciemnej czekolady, ekskluzywna herbata „Wesołych Świąt”, piernik świąteczny.
  • Walizka Smaków: syrop wiśniowy, herbata owocowa premium „Wesołych Świąt”, figi w czekoladzie, ciasteczka korzenne, konfitura wiśniowa, czekolada łamana z chili, czekoladki nadziewane 3 sztuki, orzeszki w karmelu.

Powyżej 100 zł:

  • Dla Konesera: syrop wiśniowy, czekolada ręcznie robiona z żurawiną i porzeczką, ciasteczka z porzeczkami i truskawkami, kawa „Santos”, migdały w posypce kakaowej, pierniki gwiazdki w lukrze, praliny marcepanowe w gorzkiej czekoladzie, czekoladowa bombka, podkładki pod kubek w kształcie łosia.

To tylko kilka z długiej listy koszy świątecznych. Zielona Góra ma oczywiście prawo do modyfikowania ich tak, by zapachem, smakiem i wyglądem przywodziły na myśl Państwa pracownikom, etc. to, co najlepsze w świętach.

Kosze świąteczne Poznań

Kosze świąteczne Warszawa

Kosze świąteczne Wrocław

Kosze świąteczne Kraków

Kosze świąteczne Zielona Góra

Kosze świąteczne Gdańsk

Kosze świąteczne Łódź

Kosze świąteczne Katowice

Kosze świąteczne Lublin

Kosze świąteczne Szczecin