prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna
Tradycja obdarowywania się prezentami - dlaczego dajemy sobie prezenty na Święta?

Takie podarunki coraz częściej otrzymują pracownicy. Prezenty firmowe na święta stanowią dla wielu właścicieli inwestycję w przyszłość. Wiedzą że doceniony pracownik to pracownik zmotywowany, radosny i z przyjemnością działający na rzecz marki. Wierny jej ambasador. Za paczkę otrzymują życzliwe Państwo pozytywne nastawienie czy pogodną atmosferę. W takim miejscu wszystkim pracuje się lepiej.

Zwyczaj obdarowywania prezentami z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Skąd dokładnie się wziął? Część osób uważa, że jest powiązany z darami jakie Jezus otrzymał od Trzech Królów/Mędrców.
Inni etnolodzy/historycy tłumaczą go zwyczajem „kolędowania”. W okresie zimowym (od 6 grudnia do końca karnawału), kultywowany był zwyczaj odwiedzania domów przez różnego grupy zwane kolędnikami. W zamian za życzenia składane domownikom otrzymali coś w zamian (zazwyczaj jedzenie i pieniądze).

Obecnie obdarowujemy się nie tylko wśród najbliższych domowników, ale ten piękny zwyczaj zawędrował i do firm. Nie ma to jak stworzyć namiastkę ciepła „domowego ogniska” w pracy, by dać do zrozumienia pracownikom, że są dla Was ważni.

Firmowa paczka na Boże Narodzenie

W „Robimy Prezenty” potrafimy rzecz niesłychaną – w pudełku zamykamy esencję świąt. Nie ma tu miejsca na przypadek. Wszystko jest starannie skomponowane tak, aby Państwa pracownicy, kontrahenci, klienci biznesowi, etc. otrzymując prezent wręcz poczuli zapach choinki.
Eleganckie, ekologiczne opakowania z filcu, drewna lub tektury, wyłożyliśmy miękkimi wiórkami i uzupełniliśmy ozdobnymi szyszkami. Całość prezentu wypełniona została po brzegi słodkimi przysmakami. W każdej paczce innymi, ale zawsze wybornymi. Czego możecie się Państwo spodziewać? Między innymi ręcznie robionej czekolady, owoców w syropie, pralin, żurawiny, herbat czy kaw, miodów. W niektórych upominkach królują klasyczne ciasteczka maślane. Inne kuszą pysznymi piernikami.

Jeśli zatem zastanawiacie się Państwo jakie prezenty dla pracowników będą najlepsze, śpieszymy z odpowiedzią – te od nas. Stanowiące połączenie świątecznych smaków i najlepszych jakościowo produktów z małych manufaktur.

Oferowane przez nas produkty zostały poddane gruntownej i starannej selekcji. Każda skomponowana przez nas paczka świąteczna dla firm zawiera tylko rzeczy, które sami lubimy zajadać i cenimy za ich jakość. Pomimo tego nie ustajemy w poszukiwaniach nowych rarytasów i łakoci, aby na bieżąco reagować na Państwa potrzeby.

Prezenty dla pracowników

Doskonałym pomysłem jest osobiste wręczanie prezentów podczas firmowej wigilii. Czasem jednak jest to niemożliwe, gdy zakład/biuro/etc. zatrudniają wielu pracowników. W takiej sytuacji szczególnie warto zadbać o jego (prezentu) efektowność, gdy nie możecie firmowej paczki na Boże Narodzenie podarować samodzielnie.

Upominek dla pracownika zmniejsza dystans i wprowadza miłą atmosferę. Powoduje umocnienie więzi i zbudowanie silniejszej relacji. Daje obustronne, większe zaangażowanie. Chyba każdy lubi świadomość, że jego praca jest zauważalna i że docenia się to co robi. Świąteczne prezenty sprawiają, że ludzie czują się ważni, a to daje satysfakcję. Gdy pracownik się dozna uczucia bycia całością „organizmu”, będzie bardziej starał się o efekty, innowacje, bycie kreatywnym dla swojej „rodziny”.

Kosze prezentowe są dla firm

Prawdziwie „od serca” zestawy upominkowe, powinny zawierać oryginalne smakołyki w jakości premium. Ich zawartość dobrze by niosła ze sobą nie tylko najwyższą klasę, ale i chęć poszerzenia horyzontów i testowania nieznanego. Pieściła zmysły wzroku i smaku. Dawała szansę na spróbowania czegoś innego, nowego. Docenienia drobnych przyjemności.

Ponadto w „Robimy Prezenty” dbamy o opakowania. Eleganckie tekturowe pudełka, drewniane skrzynki, filcowe torby. Każde z tych opakowań (w wersji ekologicznej) ma jeszcze inną przewagę nad zwykłymi torebkami ze sklepu. Można nadać im nowe życie, gdy obdarowana nimi osoba wykorzysta je do przechowywania dokumentów, kosmetyków, zabawek czy słodyczy.

Firmowe paczki na Boże Narodzenie – dlaczego nie warto układać ich zawartości samodzielnie?

Ile Państwo macie czasu, by odwiedzać dobre sklepy, cukiernie? By zapoznać się z ich ofertą, przetestować produkty, wybrać te w lepszych cenach, sprawdzić daty przydatności, etc.? Tak można robić, gdy ma się do skomponowania paczkę lub dwie. Ale 50? 100? Porównywanie cen, wyszukiwanie prawdziwie oryginalnych produktów, dobór ich pod kątem kolorystycznym, smakowym – to wszystko wymaga mnóstwa energii. Nie lepiej od razu zaufać specjalistom? Osobom, które nie pójdą na łatwiznę pospolitych i ogólnodostępnych produktów, a poszukają czegoś naprawdę „WOW”.

Dobrze skomponowane i w pełni przemyślane kosze świątecznie, uczynią święta wyjątkowymi, przyjemnymi i smacznymi. Dadzą radość nie tylko Państwa pracownikom, ale i ich współmałżonkom czy dzieciom. Będą mogły stanowić ozdobę każdego stołu.
Pamiętajcie Państwo, że na stronie prezentujemy już gotowe zestawy które Wy możecie dowolnie modyfikować. Zmieniać ich zawartość lub opakowanie. Wymieniać poszczególne produkty. Wszystko po to, byście i Wy i wasi pracownicy, klienci, etc. byli jak najbardziej zadowoleni z upominku.