prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna
Spersonalizowane prezenty dla firm – jakie wybrać?

Nie inaczej jest z obdarowywaniem pracowników, kontrahentów, klientów biznesowych, upominkami z okazji świąt Bożego Narodzenia. Ten piękny zwyczaj ma także wymiar czysto praktyczny – pozwala ocieplić atmosferę, wzmocnić więzi w firmie, zmotywować i... budować świadomość marki. Zapytacie Państwo jak? Poprzez wręczanie świątecznych prezentów z logo.

Aby wasze kosze firmowe z nadrukiem wywarły doskonałe wrażenie, zadbajcie nie tylko o ich wyjątkową zawartość, ale również o opakowanie. Czasy celofanu i papierowych torebek z marketów, odchodzą w zapomnienie. Teraz liczy się ekologia i estetyczne, oryginalne wykonanie. Takie, które przyciąga spojrzenie i samo w sobie stanowi ozdobę. Jego rolę może pełnić:

 • tekturowe pudełko (np. sześciokątne z okienkiem),
 • elegancka i ekologiczna torba prezentowa,
 • torba filcowa,
 • karton w kształcie walizki,
 • drewniana skrzynia (prostokątna lub kwadratowa),
 • pudełko ze sklejki drzewnej (np. owalne, okrągłe),
 • i inne.

„Puste” (jednobarwne) lub w wersji ze świątecznymi motywami, choinką, waszym logo czy życzeniami. Wykonane z najwyższą dbałością o każdy szczegół i wyróżniające się wyglądem. Do wykorzystania potem jako pudełko na pamiątki, zdjęcia.

Personalizowane paczki świąteczne dla firm

Oczywiście najlepiej byłoby wręczyć każdemu pracownikowi to czego potrzebuje. Niestety w większych firmach jest to niewykonalne, aby znać gust wszystkich. Stąd pomysł na gotowe zestawy prezentowe wypełnione słodkościami, które będą stanowić najlepszy, bo ponadczasowy, uniwersalny i zawsze mile widziany upominek. Aromatyczna kawa, herbata o zapachu korzennym, ręcznie robione praliny i czekolady z owocami, miody, etc. W pięknym opakowaniu wypełnionym delikatnymi wiórkami, czy szyszkami, który przywołuje ducha świąt i ucieszy każdego łakomczucha (oraz dzieci).

Okres świąteczny to również idealna chwila by wręczyć zestaw prezentowy z logo firmy, dla klientów czy kontrahentów. Jeśli zależy Państwu, aby klienci dobrze zapamiętali i kojarzyli waszą firmę, nie wahajcie się zamówić pudełek świątecznych z nadrukiem. Tu także zawartość powinna być uniwersalna. Zapomnijcie Państwo o breloczkach czy kubkach z logo. Niewielu z waszych klientów biznesowych będzie chciało z nich korzystać. Zazwyczaj niechciane lądują gdzieś w garażu

Najlepiej sprawdzą się świąteczne prezenty z logo umieszczonym na opakowaniu, zawierające produkty gourmet food, np. zestaw herbat i kaw, wysokiej jakości smakołyki, nietuzinkowe słodkości z małych manufaktur. Takie słodkie „drobiazgi” doskonale wpływają na relacje biznesowe i sprawiają, że w morzu banalnych notesów i długopisów z nadrukiem, to Państwo zostaną zapamiętani.

Kosze firmowe z nadrukiem - dlaczego warto je dawać

Tego typu upominki świąteczne z logo firmy, stanowią  najlepszą  reklamę waszej marki. Niezależnie od przeznaczonej na nie kwoty, pozytywnie wpłyną na atmosferę z pracownikami, kontrahentami czy klientami. Poczują się dla Was ważni. A to zawsze dobry punkt zaczepienia do dalszych wspólnych działań i przedsięwzięć czy efektywniejszej pracy.

Ponadto filcowe torby, drewniane lub wykonane ze sklejki skrzynki czy tekturowe pudełka, mogą potem dostać „drugie życie”. Pamiętając, że kupuje się przede wszystkim oczami, pudełko z logo stanowi nie tylko oprawę dla zawartości, ale i skuteczną reklamę.  Dlatego tak ważna jest estetyka. Ładne z przyjemnością będą służyć jako miejsce na dokumenty, zabawki, przyprawy, etc. i swoim nadrukiem przypominać o waszej firmie. Osoby obdarowane pomyślą o Państwu zawsze, gdy będą korzystać z opakowań od Was.

Zestaw prezentowy z logo

W jaki sposób możemy w „Robimy Prezenty” dokonać personalizacji opakowań?

 • grawerując logo firmy (lub życzenia) na drewnianej choince dołączanej do skrzynki, torebki, pudełka,
 • umieszczając nadruk bezpośrednio na opakowaniu,
 • dołączając elegancką zawieszkę.

Jeśli nie macie Państwo pomysłu na jej (bileciku) wzór, nie martwcie się. Nasi graficy zaprojektują kartkę specjalnie dla Was.

Na opakowaniu oprócz (lub zamiast) logo, możemy umieścić:

 • motto,
 • znak firmowy,
 • hasło reklamowe,
 • cytat,
 • życzenia.

Jeśli Państwo zdecydujecie się na branding opakowań, macie szansę dotrzeć z nimi do szerszego grona odbiorców, wywołując pozytywne skojarzenia. Prezenty są bowiem zazwyczaj jedną z milszych niespodzianek, która na długo zostaje zakodowana w pamięci obdarowanych.

Świąteczne prezenty z logo

Jeśli u Państwa pojawiają się pytania:

 • jaki upominek wybrać?
 • czy kupić coś symbolicznie czy bardziej „na bogato”?
 • jak sprawić by prezent był jak najbardziej uniwersalny?
 • czy potrafię dobrze dobrać produkty?

Mamy dla Was dobrą nowinę. W naszej firmie pracują specjaliści, którzy od lat kreują najpiękniejsze zestawy prezentowe. Smaczne i wysmakowane. Stylowe i aromatyczne. Słowem – takie jak chcieliście znaleźć. Wystarczy powiedzieć czego sobie życzycie, a my ułożymy dla Państwa paczkę idealną. Dostosowaną do sytuacji, potrzeb, a nawet kolorystycznie.

Pamiętamy również jak ważnym elementem prezentu jest zamieszczenie na nim logo firmy. Koszt niewielki, a efekt olbrzymi - utrwalenie świadomości marki.