Aby swobodnie przeglądać stronę robimyprezenty.pl musisz być pełnoletni.

Czy masz ukończone 18 lat?

Nie mam Tak, mam
prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna
Spersonalizowane prezenty dla firm – jakie wybrać?

Nie inaczej jest z obdarowywaniem pracowników, kontrahentów, klientów biznesowych, upominkami z okazji świąt Bożego Narodzenia. Ten piękny zwyczaj ma także wymiar czysto praktyczny – pozwala ocieplić atmosferę, wzmocnić więzi w firmie, zmotywować i... budować świadomość marki. Zapytacie Państwo jak? Poprzez wręczanie świątecznych prezentów z logo.

Aby wasze kosze firmowe z nadrukiem wywarły doskonałe wrażenie, zadbajcie nie tylko o ich wyjątkową zawartość, ale również o opakowanie. Czasy celofanu i papierowych torebek z marketów, odchodzą w zapomnienie. Teraz liczy się ekologia i estetyczne, oryginalne wykonanie. Takie, które przyciąga spojrzenie i samo w sobie stanowi ozdobę. Jego rolę może pełnić:

 • tekturowe pudełko (np. sześciokątne z okienkiem),
 • elegancka i ekologiczna torba prezentowa,
 • torba filcowa,
 • karton w kształcie walizki,
 • drewniana skrzynia (prostokątna lub kwadratowa),
 • pudełko ze sklejki drzewnej (np. owalne, okrągłe),
 • i inne.

„Puste” (jednobarwne) lub w wersji ze świątecznymi motywami, choinką, waszym logo czy życzeniami. Wykonane z najwyższą dbałością o każdy szczegół i wyróżniające się wyglądem. Do wykorzystania potem jako pudełko na pamiątki, zdjęcia.

Personalizowane paczki świąteczne dla firm

Oczywiście najlepiej byłoby wręczyć każdemu pracownikowi to czego potrzebuje. Niestety w większych firmach jest to niewykonalne, aby znać gust wszystkich. Stąd pomysł na gotowe zestawy prezentowe wypełnione słodkościami, które będą stanowić najlepszy, bo ponadczasowy, uniwersalny i zawsze mile widziany upominek. Aromatyczna kawa, herbata o zapachu korzennym, ręcznie robione praliny i czekolady z owocami, miody, etc. W pięknym opakowaniu wypełnionym delikatnymi wiórkami, czy szyszkami, który przywołuje ducha świąt i ucieszy każdego łakomczucha (oraz dzieci).

Okres świąteczny to również idealna chwila by wręczyć zestaw prezentowy z logo firmy, dla klientów czy kontrahentów. Jeśli zależy Państwu, aby klienci dobrze zapamiętali i kojarzyli waszą firmę, nie wahajcie się zamówić pudełek świątecznych z nadrukiem. Tu także zawartość powinna być uniwersalna. Zapomnijcie Państwo o breloczkach czy kubkach z logo. Niewielu z waszych klientów biznesowych będzie chciało z nich korzystać. Zazwyczaj niechciane lądują gdzieś w garażu

Najlepiej sprawdzą się świąteczne prezenty z logo umieszczonym na opakowaniu, zawierające produkty gourmet food, np. zestaw herbat i kaw, wysokiej jakości smakołyki, nietuzinkowe słodkości z małych manufaktur. Takie słodkie „drobiazgi” doskonale wpływają na relacje biznesowe i sprawiają, że w morzu banalnych notesów i długopisów z nadrukiem, to Państwo zostaną zapamiętani.

Kosze firmowe z nadrukiem - dlaczego warto je dawać

Tego typu upominki świąteczne z logo firmy, stanowią  najlepszą  reklamę waszej marki. Niezależnie od przeznaczonej na nie kwoty, pozytywnie wpłyną na atmosferę z pracownikami, kontrahentami czy klientami. Poczują się dla Was ważni. A to zawsze dobry punkt zaczepienia do dalszych wspólnych działań i przedsięwzięć czy efektywniejszej pracy.

Ponadto filcowe torby, drewniane lub wykonane ze sklejki skrzynki czy tekturowe pudełka, mogą potem dostać „drugie życie”. Pamiętając, że kupuje się przede wszystkim oczami, pudełko z logo stanowi nie tylko oprawę dla zawartości, ale i skuteczną reklamę.  Dlatego tak ważna jest estetyka. Ładne z przyjemnością będą służyć jako miejsce na dokumenty, zabawki, przyprawy, etc. i swoim nadrukiem przypominać o waszej firmie. Osoby obdarowane pomyślą o Państwu zawsze, gdy będą korzystać z opakowań od Was.

Zestaw prezentowy z logo

W jaki sposób możemy w „Robimy Prezenty” dokonać personalizacji opakowań?

 • grawerując logo firmy (lub życzenia) na drewnianej choince dołączanej do skrzynki, torebki, pudełka,
 • umieszczając nadruk bezpośrednio na opakowaniu,
 • dołączając elegancką zawieszkę.

Jeśli nie macie Państwo pomysłu na jej (bileciku) wzór, nie martwcie się. Nasi graficy zaprojektują kartkę specjalnie dla Was.

Na opakowaniu oprócz (lub zamiast) logo, możemy umieścić:

 • motto,
 • znak firmowy,
 • hasło reklamowe,
 • cytat,
 • życzenia.

Jeśli Państwo zdecydujecie się na branding opakowań, macie szansę dotrzeć z nimi do szerszego grona odbiorców, wywołując pozytywne skojarzenia. Prezenty są bowiem zazwyczaj jedną z milszych niespodzianek, która na długo zostaje zakodowana w pamięci obdarowanych.

Świąteczne prezenty z logo

Jeśli u Państwa pojawiają się pytania:

 • jaki upominek wybrać?
 • czy kupić coś symbolicznie czy bardziej „na bogato”?
 • jak sprawić by prezent był jak najbardziej uniwersalny?
 • czy potrafię dobrze dobrać produkty?

Mamy dla Was dobrą nowinę. W naszej firmie pracują specjaliści, którzy od lat kreują najpiękniejsze zestawy prezentowe. Smaczne i wysmakowane. Stylowe i aromatyczne. Słowem – takie jak chcieliście znaleźć. Wystarczy powiedzieć czego sobie życzycie, a my ułożymy dla Państwa paczkę idealną. Dostosowaną do sytuacji, potrzeb, a nawet kolorystycznie.

Pamiętamy również jak ważnym elementem prezentu jest zamieszczenie na nim logo firmy. Koszt niewielki, a efekt olbrzymi - utrwalenie świadomości marki.