Aby swobodnie przeglądać stronę robimyprezenty.pl musisz być pełnoletni.

Czy masz ukończone 18 lat?

Nie mam Tak, mam
prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna
Prezenty dla pracowników - dlaczego tak ważne jest docenić ludzi w firmie?

Państwo (jako właściciele przedsiębiorstw/firm) z roku na rok, coraz chętniej wręczacie prezenty swoim pracownikom, kontrahentom, klientom biznesowym. A najbardziej popularnym okresem do wyrażenia wdzięczności i sympatii, są święta Bożego Narodzenia.

Dlaczego warto obdarowywać pracowników? Najprościej ujmując - gdyż to piękny zwyczaj, który niezawodnie poprawia nastrój, podnosi zaangażowanie i daje satysfakcję.

Firma to nie tylko marka i logo, ale przede wszystkim ludzie. To oni budują atmosferę w pracy. Gdy przychodzi się do niej nie tylko aby pracować, ale również miło spędzać czas, satysfakcja z pracy jest znacznie mocniej odczuwalna.

Pracownicy poczują się docenieni, zauważeni i dowartościowani. To dla nich znak, że co prawda do pracy chodzą by wykonać swoje obowiązki, ale ponadto są lubiani. Nic tak nie wywołuje uśmiechu na twarzy jak świadomość, że szefostwo pamięta i dziękuje. Nawet niewielki upominek działa jak „marchewka”, aby pracować dalej na sukces swój i marki. Jeżeli Państwo zatroszczycie się o nich, oni zatroszczą się o klientów.

Zestawy prezentowe na święta Bożego Narodzenia – pomoc w  budowaniu zdrowych, pozytywnych relacji

Decydując się na zamówienie spersonalizowanych prezentów od nas, otrzymujecie Państwo 100% gwarancję trafienia w gust obdarowanego. Nie mogłoby być inaczej, jeśli mowa o paczkach pełnych łakoci, wysokiej klasy słodyczy, bakalii, czekolad czy kaw.

Mając pewność że paczka się spodoba, zadbajcie jedynie o odpowiedni sposób jej przekazania. Pozostawienie prezentów dla pracowników w szatni czy na stołówce, nie jest najlepszym pomysłem. Perfekcyjną okazją do ich wręczenia jest natomiast firmowa wigilia.

To czas, który możecie spędzić razem. Bez planów, terminów, telefonów, a jedynie ciesząc się chwilą. Takie momenty docenia każdy i nie są to puste obietnice. Badania rynku potwierdzają, że pracownicy najmocniej zapamiętają i będą wdzięczni, za otrzymanie podarunku w czasie zebrania wigilijnego. Połączenie spotkania i wspólnego posiłku z ludźmi, z którymi na co dzień ciężko czasem porozmawiać, wywołuje wyjątkowo pozytywne emocje i zostaje w pamięci na znacznie dłużej.

Kosze bożonarodzeniowe – czyli jak się zbliżyć jeszcze bardziej

A może w tym roku zdecydują się Państwo nie tylko aby  podziękować za cały rok zaangażowania pracowników, ale docenią także swoich kontrahentów lub klientów? Nawet drobny upominek pomoże Wam zbudować najlepsze z możliwych relacje biznesowe.

Jest jeszcze jedna rzecz, którą możecie zrobić jako pracodawca i są to kosze świąteczne w charakterze paczek charytatywnych. Pomyślcie jakie to wspaniałe uczucie, podzielić się (zupełnie bezinteresownie) prezentami z tymi, o których na co dzień nikt nie pamięta. Ustalcie z pracownikami, gdzie możecie dostarczyć paczki podarunkowe od nas. Wybierzcie wspólnie ośrodek, dom pomocy, hospicjum. Pozwólcie pracownikom ułożyć zestawy upominkowe. Sprawcie wspólnie, aby święta były jeszcze bardziej magiczne i piękne. W końcu na tym polegają. Na dzieleniu się i radości.

Paczki firmowe  - prezenty dla pracowników

Oczywiście możecie zawsze wręczyć bony. Ale to pewne ryzyko, że pojawią się głosy:

  • dlaczego taka, a nie inna kwota,
  • że brak Wam pomysłu i to prezent na „odczepnego”.

Właśnie dlatego w pełni spersonalizowane prezenty firmowe będą tym, co najbardziej ucieszy waszych współpracowników. Dodatkowo będą mieli ozdobę na stół i zostanie im pamiątka w postaci ozdobnego pudełka lub torby z filcu (do wykorzystania w dowolnym celu później).

W „Robimy Prezenty” macie w czym Państwo wybierać. Mamy nie tylko gotowe zestawy, ale dajemy Wam „wolną rękę” w skomponowaniu własnych firmowych paczek na Boże Narodzenie. Oferujemy pudełka z tektury i drewna, drewniane skrzynki, filcowe torby, papierowe opakowania. Okrągłe i prostokątne, małe i duże. A wszystkie piękne, ekologiczne i gustownie wykonane. Mało tego – przewiążemy je elegancką tasiemką, dodamy zawieszkę, umieścimy wasze logo lub życzenia. Zrobimy wiele, by było dokładnie tak jak sobie wymarzyliście i to niezależnie od budżetu – do 50, 100 złotych czy powyżej 100 na osobę. Będziecie dumni wręczając tak starannie dobrane, przemyślane i skomponowane upominki. Z ręcznie robionymi czekoladami lub pralinami, bakaliami, pysznymi miodami, wybornymi mieszankami herbat czy aromatycznymi kawami. Estetyczne, smakowite i świąteczne tak bardzo, jak tylko można. Z szyszkami, miękkimi wiórkami, wstążkami. Już samo opakowanie wygląda jak dekoracja i prezent sam w sobie.

Trendami w dziedzinie koszy świątecznych są:

  • produkty ręcznie wykonywane w unikatowych, niewielkich manufakturach,
  • zaskakiwanie smakami,
  • dbałość o opakowanie – jego estetykę i ekologię,
  • personalizacja.


Wszystkie powyższe cechy spełniamy w „Robimy Prezenty”. Jeśli chcecie Państwo by wasi pracownicy poczuli się wyjątkowo, zapraszamy do nas.