prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna
Prezenty dla pracowników - dlaczego tak ważne jest docenić ludzi w firmie?

Państwo (jako właściciele przedsiębiorstw/firm) z roku na rok, coraz chętniej wręczacie prezenty swoim pracownikom, kontrahentom, klientom biznesowym. A najbardziej popularnym okresem do wyrażenia wdzięczności i sympatii, są święta Bożego Narodzenia.

Dlaczego warto obdarowywać pracowników? Najprościej ujmując - gdyż to piękny zwyczaj, który niezawodnie poprawia nastrój, podnosi zaangażowanie i daje satysfakcję.

Firma to nie tylko marka i logo, ale przede wszystkim ludzie. To oni budują atmosferę w pracy. Gdy przychodzi się do niej nie tylko aby pracować, ale również miło spędzać czas, satysfakcja z pracy jest znacznie mocniej odczuwalna.

Pracownicy poczują się docenieni, zauważeni i dowartościowani. To dla nich znak, że co prawda do pracy chodzą by wykonać swoje obowiązki, ale ponadto są lubiani. Nic tak nie wywołuje uśmiechu na twarzy jak świadomość, że szefostwo pamięta i dziękuje. Nawet niewielki upominek działa jak „marchewka”, aby pracować dalej na sukces swój i marki. Jeżeli Państwo zatroszczycie się o nich, oni zatroszczą się o klientów.

Zestawy prezentowe na święta Bożego Narodzenia – pomoc w  budowaniu zdrowych, pozytywnych relacji

Decydując się na zamówienie spersonalizowanych prezentów od nas, otrzymujecie Państwo 100% gwarancję trafienia w gust obdarowanego. Nie mogłoby być inaczej, jeśli mowa o paczkach pełnych łakoci, wysokiej klasy słodyczy, bakalii, czekolad czy kaw.

Mając pewność że paczka się spodoba, zadbajcie jedynie o odpowiedni sposób jej przekazania. Pozostawienie prezentów dla pracowników w szatni czy na stołówce, nie jest najlepszym pomysłem. Perfekcyjną okazją do ich wręczenia jest natomiast firmowa wigilia.

To czas, który możecie spędzić razem. Bez planów, terminów, telefonów, a jedynie ciesząc się chwilą. Takie momenty docenia każdy i nie są to puste obietnice. Badania rynku potwierdzają, że pracownicy najmocniej zapamiętają i będą wdzięczni, za otrzymanie podarunku w czasie zebrania wigilijnego. Połączenie spotkania i wspólnego posiłku z ludźmi, z którymi na co dzień ciężko czasem porozmawiać, wywołuje wyjątkowo pozytywne emocje i zostaje w pamięci na znacznie dłużej.

Kosze bożonarodzeniowe – czyli jak się zbliżyć jeszcze bardziej

A może w tym roku zdecydują się Państwo nie tylko aby  podziękować za cały rok zaangażowania pracowników, ale docenią także swoich kontrahentów lub klientów? Nawet drobny upominek pomoże Wam zbudować najlepsze z możliwych relacje biznesowe.

Jest jeszcze jedna rzecz, którą możecie zrobić jako pracodawca i są to kosze świąteczne w charakterze paczek charytatywnych. Pomyślcie jakie to wspaniałe uczucie, podzielić się (zupełnie bezinteresownie) prezentami z tymi, o których na co dzień nikt nie pamięta. Ustalcie z pracownikami, gdzie możecie dostarczyć paczki podarunkowe od nas. Wybierzcie wspólnie ośrodek, dom pomocy, hospicjum. Pozwólcie pracownikom ułożyć zestawy upominkowe. Sprawcie wspólnie, aby święta były jeszcze bardziej magiczne i piękne. W końcu na tym polegają. Na dzieleniu się i radości.

Paczki firmowe  - prezenty dla pracowników

Oczywiście możecie zawsze wręczyć bony. Ale to pewne ryzyko, że pojawią się głosy:

  • dlaczego taka, a nie inna kwota,
  • że brak Wam pomysłu i to prezent na „odczepnego”.

Właśnie dlatego w pełni spersonalizowane prezenty firmowe będą tym, co najbardziej ucieszy waszych współpracowników. Dodatkowo będą mieli ozdobę na stół i zostanie im pamiątka w postaci ozdobnego pudełka lub torby z filcu (do wykorzystania w dowolnym celu później).

W „Robimy Prezenty” macie w czym Państwo wybierać. Mamy nie tylko gotowe zestawy, ale dajemy Wam „wolną rękę” w skomponowaniu własnych firmowych paczek na Boże Narodzenie. Oferujemy pudełka z tektury i drewna, drewniane skrzynki, filcowe torby, papierowe opakowania. Okrągłe i prostokątne, małe i duże. A wszystkie piękne, ekologiczne i gustownie wykonane. Mało tego – przewiążemy je elegancką tasiemką, dodamy zawieszkę, umieścimy wasze logo lub życzenia. Zrobimy wiele, by było dokładnie tak jak sobie wymarzyliście i to niezależnie od budżetu – do 50, 100 złotych czy powyżej 100 na osobę. Będziecie dumni wręczając tak starannie dobrane, przemyślane i skomponowane upominki. Z ręcznie robionymi czekoladami lub pralinami, bakaliami, pysznymi miodami, wybornymi mieszankami herbat czy aromatycznymi kawami. Estetyczne, smakowite i świąteczne tak bardzo, jak tylko można. Z szyszkami, miękkimi wiórkami, wstążkami. Już samo opakowanie wygląda jak dekoracja i prezent sam w sobie.

Trendami w dziedzinie koszy świątecznych są:

  • produkty ręcznie wykonywane w unikatowych, niewielkich manufakturach,
  • zaskakiwanie smakami,
  • dbałość o opakowanie – jego estetykę i ekologię,
  • personalizacja.


Wszystkie powyższe cechy spełniamy w „Robimy Prezenty”. Jeśli chcecie Państwo by wasi pracownicy poczuli się wyjątkowo, zapraszamy do nas.