Aby swobodnie przeglądać stronę robimyprezenty.pl musisz być pełnoletni.

Czy masz ukończone 18 lat?

Nie mam Tak, mam
prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna
Święta tuż tuż, czyli kiedy najlepiej zamawiać zestawy świąteczne dla swojej firmy

Powszechnie uznaje się, iż początek okresu świątecznego przypada na końcówkę listopada. Marketingowcy zaczynają jednak prześcigać się w pomysłach na wydłużenie i przyspieszenie okresu świątecznego, który jest gigantycznym motorem napędowym sprzedaży. Sytuacja w branży paczek świątecznych jest diametralnie inna.

Sezon świąteczny może trwać cały rok? Oczywiście! Biorąc pod uwagę skomplikowany proces jakim jest tworzenie kolekcji zestawów świątecznych dla firm, potrzebujemy na to przynajmniej kilku miesięcy. Każdy szczegół musi być bowiem dopracowany, aby klient był zadowolony i w kolejnym roku również skorzystał z naszej oferty na kosze upominkowe. Pierwsze kosze świąteczne jakie wymyślamy powstają już podczas realizacji zestawów w poprzednim w sezonie świątecznym. To wtedy padają pierwsze pomysły “jak to zrobić” w kolejnym sezonie. Kosze prezentowe najczęściej opierają się o schemat produktowy, ale także o pewną wizję, kreację, do której inspiracje czerpiemy właśnie z okresu bożonarodzeniowego.

Proces tworzenia nowej kolekcji paczek świątecznych jest długi i wymaga wielu przemyśleń, analiz. Nieoceniony jest tutaj feedback od naszych klientów, który sprawia iż kosze prezentowe w kolejnym roku są jeszcze lepsze i bardziej dopracowane. Cenimy sobie opinie naszych zleceniodawców oraz ich pracowników.

Każdy zestaw upominkowy zaczynamy planować od opakowania oraz tematu przewodniego. Po zaprojektowaniu wszystkich opakowań, zgromadzeniu produktów od nowych i dotychczasowych dostawców, przychodzi czas na stworzenie katalogu. To on jest opowieścią o zestawach świątecznych, jakie w tym sezonie chcemy zaproponować naszym klientom.

Paczki dla pracowników czy eleganckie kosze upominkowe dla kontrahentów powstają zawsze w oparciu o dotychczasowe doświadczenia oraz opinie naszych klientów. Każdego roku pragniemy zaskoczyć naszych klientów opakowaniami zestawów świątecznych, nowymi wzorami czy wyszukanymi produktami. Kosz prezentowy powinien przede wszystkim cieszyć i taka jest nasza motywacja.

Kiedy powstanie katalog składający się z kilkudziesięciu koszy prezentowych, a w nim:

zestawy świąteczne w ozdobnych kartonach, paczki dla firm w filcowych torbach, zestawy upominkowe w drewnianych skrzyniach czy kosze dla firm w dedykowanym opakowaniu z logo firmy, przechodzimy do planowania produkcji.

Najwięcej zamówień na kosze prezentowe przychodzi w okresie powakacyjnym. Początek jesieni, czyli końcówka września to idealny moment na przemyślenie zapotrzebowania na zestawy upominkowe dla swojej firmy. Dla kontrahentów, którzy chcą mieć zagwarantowany termin dostawy w listopadzie proponujemy zamówienia koszy bożonarodzeniowych jeszcze w czasie letnim. Zdarzają się klienci, którzy w związku z planami budżetowymi planują zakup koszy prezentowych na pierwszą połowę roku.

Najistotniejsze w doborze i zamówieniu paczki dla pracownika czy kontrahenta jest określenie zapotrzebowania ilościowego oraz charakteru zestawu. Kiedy wszystko mamy ustalone, przechodzimy do realizacji zlecenia, co pozwala na ustalenie bezpiecznego terminu dostaw w gorącym okresie świątecznym.

Zdarzają nam się realizację na kosze upominkowe “z tygodnia na tydzień”. Są to jednak wyjątki i większość naszych zleceń pojawia się tuż na początku ostatniego kwartału roku. Termin realizacji zleceń na paczki świąteczne ustalany jest indywidualnie z każdym klientem i wymaga kilku tygodni. Aby spokojnie i z należytą starannością zrealizować zamówienia na kosze świąteczne, ustalamy z klientem wszystkie szczegóły w formularzu zamówienia. Im szybciej zlecenie zostanie zaakceptowane przez obie strony, tym szybciej ustalony zostanie bezpieczny termin realizacji koszy prezentowych.

Podsumowanie

Czas w którym firmy składają zamówienia na zestawy upominkowe jest kluczowy. Odpowiednie przygotowanie się do zlecenia realizacji paczek firmowych na Święta pozwala na precyzyjne określenie terminu dostaw. Każdy szczegół przy realizacji paczek świątecznych jest istotny, dlatego zachęcamy naszych klientów do rozważenia takich zakupów jeszcze przed oficjalnym sezonem świątecznym, aby w pełni cieszyć się z zestawów prezentowych w okresie Świat.