Aby swobodnie przeglądać stronę robimyprezenty.pl musisz być pełnoletni.

Czy masz ukończone 18 lat?

Nie mam Tak, mam
prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna
Kawa w zestawach świątecznych, czyli z czym najchętniej pijemy kawę

Każdego roku, gdy zbliża się okres świąteczny, przed nami staje nietypowe zadanie - znalezienie idealnego prezentu dla naszych bliskich, przyjaciół czy też dla naszych pracowników. Ale czy istnieje coś, co może zadowolić praktycznie każdego? Pewnie! Kawy w zestawach świątecznych.

Zestaw upominkowy, jak kosz prezentowy, to idealny sposób na podarowanie czegoś wyjątkowego w czasie świąt. Dzięki różnorodnym paczkom dla firm, można stworzyć niepowtarzalne kosze świąteczne, które z pewnością dostarczą radość odbiorcom. Każdy kosz upominkowy wypełniony jest aromatycznymi kawami, a także innymi pysznymi dodatkami.

Dla firm, które chcą obdarować swoich pracowników wyjątkowym gestem, paczki dla pracowników są idealnym rozwiązaniem. Zestawy świąteczne dla firm zawierają kawy znanych marek, a także dodatkowe smakołyki, które z pewnością rozradują pracowników i wprowadzą ich w odpowiedni świąteczny nastrój. Taki kosz świąteczny to także doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności i docenienie ciężkiej pracy.

Kiedy zastanawiasz się, coś dołożyć do kosza z winem, paczka ze słodyczami oczywiście jest idealnym dodatkiem. Ten słodki element sprawi, że zestaw świąteczny będzie jeszcze bardziej kompletny i przyjemny dla każdego miłośnika słodkości. Kosze z winem są popularne wśród osób ceniących sobie szlachetny trunek, a dodatek słodyczy z pewnością doda im słodkiego akcentu.

Nie ważne, czy chodzi o zestawy świąteczne dla pracowników, czy kosze świąteczne dla firm, kawa zawsze jest pewnym wyborem. Nie tylko dostarcza niepowtarzalnego smaku, ale także rozpala zmysły i pobudza do działania. Dlatego paczki dla pracowników powinny zawierać różnorodne kawy, które umilą pracownikom świąteczne poranki i umożliwią im szybki start w świetny dzień.

Jako baza paczki świątecznej najczęściej korzystamy z herbaty świątecznej lub kawy. Te pierwsze kojarzą się bardziej z zestawami dla Pań, a drugie z zestawami dla Panów. Jest mylne założenie, które postaramy się obalić.

Na rynku mamy bardzo szeroki wybór kaw smakowych oraz małych manufakturowych palarni. Kawy do naszych zestawów wybieramy od najlepszych dostawców, którzy nie tylko dbają o jakość produktów ale także o ich świąteczny i wyjątkowy charakter. Na bazie grafiki puszek naszych kaw czy herbat tworzymy charakter ]całego zestawu. Kawy świąteczne do koszy upominkowych to 100% mieszanki Arabiki, które najczęściej występują w wersji mielonej. Wersja ziarnista również jest dostępna na życzenie klienta. Ze względu na wzrost świadomości oraz popularności “kultury picia kawy” klienci sięgają w koszach prezentowych po kawy ziarniste, aby to konsumentowi ostatecznego dać możliwość podjęcia decyzji o sposobie jej parzenia.

Kosze upominkowe dla pracowników bardzo często opierają się na znanych markach nie tylko słodyczy, ale także kaw. Mamy na rynku szereg lubianych i szanowanych producentów i marek kawowych. W takich przypadkach stawiamy zawsze na sugestie klienta. 

bardzo rzadko spotykamy klientów, którzy do kosza upominkowego wybiera kawę rozpuszczalną, Jest to zazwyczaj kompozycja kosza prezentowego dla zespołów dużych fabryk i pracowników fizycznych.

Do naszej oferty koszy świątecznych doszły ostatnio kawy smakowe, które mogą być ciekawych dodatkiem do zestawu prezentowego. Paczka świąteczna z kawą o smaku nietypowego. Zestawy upominkowe są doskonałym sposobem na umieszczenie produktów, których zwykle sami byśmy sobie nie kupili. Można w nich umieścić produkty o małej gramaturze, które pozwolą na poszerzenie naszych horyzontów smakowych.

Podsumowując, zdecydowanie warto rozważyć kawę i słodycze jako główne składniki zestawów świątecznych. Bez względu na to, czy jest to kosz upominkowy, kosz z winem, czy paczka ze słodyczami, kawa zawsze będzie doskonałym wyborem dla każdego miłośnika tego aromatycznego naparu. Nie zapominajmy więc o tych smakowitych koszach, które cieszą zarówno naszych bliskich, jak i naszych pracowników, podczas tych wyjątkowych świąt.