Aby swobodnie przeglądać stronę robimyprezenty.pl musisz być pełnoletni.

Czy masz ukończone 18 lat?

Nie mam Tak, mam
prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna
Zestawy świąteczne z alkoholem oraz bez, dla każdego coś odpowiedniego

Zbliżają się święta, a wraz z nimi również czas podziękowań i obdarowywania bliskich oraz partnerów biznesowych. Jeżeli poszukujesz idealnego prezentu dla firmy, to zestawy świąteczne są doskonałym rozwiązaniem. Oferujemy szeroki wybór zestawów zarówno z alkoholami, jak i bezalkoholowych, które z pewnością zachwycą odbiorców.

Kosz upominkowy wraz z alkoholem

Kosz upominkowy z alkoholami to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie finezję i wyrafinowany smak. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości wina, whisky, nalewki czy wódki, które świetnie wpisują się w duch świąt i są idealnym dodatkiem do kolacji wigilijnej czy sylwestrowej zabawy. Klienci najczęściej wybierają do zestawów wino czerwone, wytrawne. Jest ono uniwersalnych produktem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Kiedy odbiorcami koszy upominkowych są głównie kobiety polecamy wyśmienite likiery czy nalewki owocowe. Dla panów polecamy whisky, wódki i inne mocniejsze trunki.

Zestawy prezentowe bez alkoholu

Jeśli natomiast preferujesz zestawy bez alkoholu, mamy wiele doskonałych propozycji, które zadowolą każdego. Zestaw świąteczny bez alkoholu może zawierać pyszne czekoladki, selekcję herbat czy kawę specjalnej małej palarni. Nie zabraknie również wyjątkowych konfitur, przetworów czy rozgrzewających syropów.

Kosze prezentowe, paczki świąteczne czy świąteczne zestawy upominkowe – niezależnie od tego, jak nazwiesz nasze produkty, możemy zapewnić, że każdy z nich jest starannie przygotowany z myślą o najwyższej jakości i najwyższym standardzie. Indywidualne zamówienia, personalizacja czy możliwość wyboru konkretnych produktów to tylko niektóre z naszych usług, które sprawią, że twój prezent będzie unikalny i niepowtarzalny.