Aby swobodnie przeglądać stronę robimyprezenty.pl musisz być pełnoletni.

Czy masz ukończone 18 lat?

Nie mam Tak, mam
prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna
Katalog Święta 2020 już dostępny!

Co roku pragniemy zaskoczyć swoich klientów nowymi rozwiązaniami, ciekawymi pomysłami, smacznymi nowościami. Starannie dobieramy produkty, wyszukujemy nowych kontrahentów, aby zapewnić oryginalne rozwiązania i produkty. Bardzo ważne w tym procesie jest opakowanie zestawu upominkowego. Czerpiemy inspiracje z wielu źródeł, wyszukujemy ciekawych kształtów oraz materiałów. 

W tym roku prym wiodą opakowania kartonowe, w stylu eko, w kolorze papieru kraft. Stawiamy na rozwiązania proste, ale eleganckie. Nasze kosze prezentowe zapakowane w tego rodzaju opakowanie wyglądają modnie, estetycznie i niesztampowo. Klienci często wybierają kosze świąteczne zapakowane w kartony z elegancką wklejką, gdzie możemy umieścić logo lub życzenia.

W tym roku nowością są paczki świąteczne w sześciokątnych opakowaniach w stylu eko, z okienkiem. Dzięki temu rozwiązaniu widzimy, jak zestaw świąteczny prezentuje się w środku, co dodaje mu uroku. Zestawy upominkowe w tym sezonie pozostają w stylistyce eko, z elementami czarnymi i złotymi oraz w tradycyjnych świątecznych barwach.

Nowością w katalogu są także opakowania na magnes. Zestawy prezentowe dla firm w tak eleganckim pudełku, wyklejonym wysokiej jakości papierem, opatrzonym piękną świąteczną grafiką na pewno zachwycą odbiorców. Opakowania te doskonale podkreślą renomę firmy i będą wspaniałym prezentem świątecznym dla najważniejszych kontrahentów.

Nowością jest także torba filcowa w kolorze czerwonym ze złotą bombką. Filc niezmiernie cieszy się olbrzymią popularnością, co przekłada się także na zainteresowanie wśród klientów. Jest nietypowym opakowaniem, w którym zestawy bożonarodzeniowe prezentują się znakomicie. Polecamy ten oryginalny sposób pakowania prezentów świątecznych.Spośród wielu tegorocznych nowości należy wyróżnić również drobne dekoracje, takie jak szyszki czy suszone pomarańcze. Sprawiają, że paczki świąteczne nabierają bożonarodzeniowego, zimowego charakteru. Pięknie podkreślają też klimat świąteczny oraz pozostają w nurcie tradycyjnym, ekologicznym. Swoją prostotą nawiązują do natury, a dzięki nim zestaw prezentowy jest bardziej oryginalny i wyrazisty.

Zapraszamy do zapoznania się z tegorocznymi propozycjami zestawów prezentowych. Przygotowane z myślą o wdzięczności i podziękowaniu paczki dla firm są kwintesencją doświadczenia i wieloletniej pracy w branży. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualne propozycje zestawów okolicznościowych.