Aby swobodnie przeglądać stronę robimyprezenty.pl musisz być pełnoletni.

Czy masz ukończone 18 lat?

Nie mam Tak, mam
prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna
Pomysł na paczkę powitalną - szeroki wybór zestawów upominkowych dla nowych pracowników

Paczka prezentowa to świetny sposób na rozpoczęcie nowej kariery. Warto wybrać smakołyki, które z czasem będą przypominać o jednym z najważniejszych dni w karierze: pierwszym dniu w nowej pracy. Dobrym wyborem są zestawy, w skład których wchodzą różnorodne słodycze. Pyszne czekoladki, piernikowe rarytasy i wysokiej jakości orzechy - wszystko to ukryte jest w smakowitych powłokach o różnych smakach. Rozpływające się w ustach praliny ukryte pod uroczymi sreberkami. Pracownik może również otrzymać pudełko, w którym ukryje produkty ekologiczne. Może to pomóc w podkreśleniu idei firmy. Oryginalnym pomysłem jest dołączenie ekologicznego miodu, świec z wosku pszczelego oraz łopatki do nabierania miodu. Świetnym pomysłem jest zestaw prezentowy kawy lub herbaty dla pracowników. Każda filiżanka herbaty czy ulubiony kubek będą pochodziły ze specjalnie zapakowanych paczek. Wzbudza to zaufanie u pracownika i przypomni mu, jak ważny jest dla firmy.

Logo na produktach prezentowych to świetny sposób na reklamę Twojej marki.

Twoje logo może być wydrukowane na pudełkach z prezentami dla pracowników. Możesz promować swoją markę, dając pracownikom urocze pudełko prezentowe zawierające słodycze, herbaty i miody. Dostępny jest również samodzielnie zaprojektowany zestaw upominkowy, który pozwala firmom i pracodawcom spersonalizować zestawy upominkowe dla swoich pracowników.

Czasami najmniejsze gesty lub zachowania mogą sprawić, że przyjaźń będzie trwała przez całe życie. Zestaw upominkowy dla nowych pracowników może być wspaniałym sposobem na okazanie uznania, szacunku i satysfakcji z pozyskania niezwykle cennego pracownika, który teraz jest częścią zespołu jednej marki. Szukasz najlepszego sposobu na powitanie nowych pracowników w swojej firmie? Dzięki różnorodności ciekawych elementów, Welcome Box będzie strzałem w dziesiątkę. Zapoznaj się z naszym asortymentem i zdecyduj sam.