prezenty minimum
Minimum zamówienia
100 szt.
logo
Możliwość
personalizacji
Oferta
indywidualna
Opakowanie zestawu podarunkowego

Pierwsze wrażenie jest ponoć najważniejsze, dlatego tak ogromną wagę przywiązujemy do opakowania zestawów upominkowych. To od niego zależy czy klient lub pracownik, którego obdarowujemy dobrze odczyta naszą intencję.

Wybierając opakowanie do zestawów prezentowych bierzemy pod uwagę przede wszystkim oczekiwania klienta. To jaki klimat planuje uzyskać, jaki jest zamysł firmy na prezenty okolicznościowe oraz do  kogo kosze prezentowe trafią.

Bardzo często kosze upominkowe dostosowywane są do okazji takich jak: Święta Bożego Narodzenia, targi, jubileusze firmowe czy też konferencje biznesowe. Każda z okazji wymaga innego dostosowania szczegółów zestawu upominkowego. 

Motywem przewodnim opakowania zestawu prezentowego może być temat, styl lub kolor firmowy. Kiedy chcemy podkreślić, iż nasza firma jest związana z polską tradycją, stawiamy głównie na polskie, regionalne marki i produkty. Podkreślając temat świąteczny w paczkach bożonarodzeniowych stawiamy głównie na tradycyjne świąteczne produkty, smaki i aromaty. Kolor firmowy bardzo często wyznacza nam nie tylko opakowanie, ale także styl wnętrza kosza prezentowego.

Opakowanie wiele mówi o firmie, która wręcza zestaw upominkowy. W ostatnim czasie popularny jest trend eko, dlatego też stworzyliśmy całą linię oryginalnych opakowań z tektury w różnych kolorach. Wielkość opakowania dostosowujemy do zawartości paczki okolicznościowej. Na takim opakowaniu możemy wykonać grawer, nadruk lub umieścić ozdobną wklejką z logo i życzeniami.

Kolejnym modnym i bardzo oryginalnym opakowaniem zestawów świątecznych są torby filcowe. Cieszą się coraz większą popularnością ze względu na ich wielorakie zastosowanie. Paczka świąteczna przygotowana w takim nietuzinkowym opakowaniu na pewno zostanie przyjęta bardzo miło i na długo pozostanie w pamięci. Tego rodzaju zestaw prezentowy możemy opatrzyć logo lub dołączyć tematyczne gadżety z filcu.

Kiedy zależy nam, aby paczkę świąteczną zamknąć w praktycznym opakowaniu, któremu możemy dać drugie życie, wybieramy skrzynkę drewnianą. Jest to  klasyczne i  ponadczasowe rozwiązanie. Skrzynka ma wiele zastosowań, a więc jest to wartość dodana do zestawu upominkowego.

Do paczek świątecznych idealnie nadają się też inne rozwiązania - eleganckie kartony wyklejane ozdobnym papierem, worki jutowe czy torby papierowe. Ważnym czynnikiem, jaki decyduje o wyborze opakowania kosza świątecznego jest budżet klienta. Zawsze staramy się zaproponować najkorzystniejsze dla danego klienta rozwiązanie, aby przygotowywany przez nas zestaw upominkowy był atrakcyjny oraz idealnie dopasowany  do wymogów zamawiającego.